Classificació Categoria SenM, Homes d'entre divuit i quaranta

Classificació de la cursa. Hi trobareu l'ordre d'arribada absolut, el temps absolut d'arribada, el temps del xip, i el club.
CLASSIFICACIÓ HOMES SÈNIOR
Pos.DorsalNomClubTemps Real
1 245 Santi Peña Puente C.A.TAYMORY-SPIRIDON 1:18:15
2 246 Sergio Sanchez Pin C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:18:51
3 18 Oscar Monleon Sanchez U.G.E. BADALONA 1:19:04
4 249 Emilio Fernandez Puente RUNNERS SANT ADRIA 1:20:23
5 387 Jordi Fugarolas Agusti - 1:21:14
6 16 Oriol Teixidó BADALONA FITNESS 1:22:49
7 108 Benjamin Freeman - 1:22:55
8 252 Cristian De Benito Hernández C.A TAYMORY SPIRIDON 1:23:55
9 524 Jose Alberto Povea Palma - 1:24:49
10 30 Blai Hermoso Torné U.G.E. BADALONA 1:25:29
11 322 Franc Olive - 1:25:54
12 254 Oriol Monclus Morral RIPOLLET UNIO A. 1:26:21
13 133 Noel Muñoz Nadal C.E. Z5 1:26:26
14 547 Daynel Dominguez Andreu VO2 1:26:57
15 264 Jan Rochelt Roig - 1:27:09
16 39 Enric Vergés Rabinad ONTRAIL 1:27:16
17 256 Jose Luis Perez Prior C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:27:56
18 153 Carlos Andrés Vergel González SIN DETERMINAR 1:28:00
19 411 Daniel Ramos Ribas BORN TO RUN 1:28:31
20 248 Pau Vilaplana Vilar PIRI 1:29:11
21 251 Oscar Carballo Vázquez - 1:29:15
22 367 Marc Armengod Ruiz CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:29:34
23 141 Santiago Cano Morato Z5TEAM 1:29:53
24 261 Andreu Royo Guillem - 1:29:57
25 388 Alejandro Gomez Barrio CEM SISTRELLS 1:30:39
26 373 Christian Conesa Silvestre - 1:31:08
27 98 David Rodríguez Sánchez - 1:31:23
28 233 Jose María García Demures - 1:31:39
29 250 Daniel Sanchez Ocaña - 1:32:16
30 135 David Reyes Chorro U.G.E. BADALONA 1:32:51
31 225 Julio Masip Garcia VESKEVINC 1:33:31
32 257 Javi Fernandez Navarro RUNNING VIGIA 1:33:40
33 151 Toni Solà Sánchez CLUB ESPORTIU Z5 1:33:47
34 310 Manolo Muñoz Rodríguez - 1:34:42
35 52 Gerard Castro Martí CENTRISTES 1:34:44
36 123 Marcos Cuenca Miranda correBDN 1:35:16
37 403 Carlos Ruiz Martinez - 1:35:20
38 47 Francesc Gotzens Pruneda CENTRISTES 1:35:26
39 229 Marc Julià Ibañez - 1:36:11
40 206 Guillem Santiveri Puig - 1:36:34
41 258 Joan Aiguasenosa MASQUES SANT ANDREU 1:36:35
42 231 Rubén Capilla Haro - 1:37:25
43 365 Jaume Casadevall Cardó - 1:37:32
44 274 Xavier Figueras Morcillo RUNRUNEANDO 1:37:33
45 187 Toni Rus Fernández Z5 CLUB ESPORTIU 1:37:34
46 275 David Senero Del Vas C.A.COTY 1:37:38
47 552 Andreu Esteve Torres CARF 1:38:25
48 84 Jaume Campmany Roig DIPÒSITS BIKE TEAM 1:38:38
49 508 Josep Campmany Juan - 1:39:40
50 85 Hector Barroso Del Ojo - 1:40:13
51 544 Marti Oriol Rodon - 1:40:32
52 277 Sergio Diaz Soto - 1:40:37
53 165 Carles Marín López U.G.E. BADALONA 1:40:55
54 255 Javi Gomez Gutierrez CLUB TRI5U 1:40:56
55 189 Jordi Oriol Gato - 1:42:03
56 154 Gorka Muñoa Capron-Manieux - 1:42:32
57 631 Soren Legarreta Garcia - 1:43:03
58 534 Toni Romero González - 1:43:14
59 86 Alberto Marin Sanchez - 1:43:35
60 75 Joaquin Alvarez Inglés - 1:43:40
61 88 Ruben Ribo Perez - 1:43:47
62 8 Javier Bertos González MAKLOSKIS TEAM 1:44:15
63 182 Sergio Fuentes Rosales C.E Z5 1:45:10
64 219 Luis Manzanares Moreno - 1:45:20
65 200 Oriol Ballesteros Pujol - 1:45:31
66 626 Daniel Amo Filvà - 1:45:36
67 67 Sergi Miras Terol - 1:45:37
68 196 Javier Hervás Morales C.M. SIGUEME 1:45:38
69 578 Manel Serra Matamala - 1:45:48
70 580 Albert Reverte Pruneda - 1:46:02
71 427 Jordi Margalef Escala - 1:46:08
72 90 Daniel Ortiz Aguilera - 1:46:09
73 609 Oriol Oliva Ruiz 216_RUNNERS 1:46:28
74 530 Jesus Peña Gonzalez - 1:46:30
75 525 Pau Martínez Molina - 1:46:40
76 392 Raül Ponseti Rodriguez - 1:46:57
77 285 Imanol Olives Guardiola - 1:46:59
78 284 Bernat Cardona Sanchez - 1:47:17
79 505 Carlos Tudela Gil MAKLOSKIS 1:47:18
80 152 Julio Arilla Fernandez - 1:47:25
81 529 Alvaro Rodriguez Porta KORREMOSPERONOMUCHO 1:47:50
82 612 Aitor Aldama Herrero - 1:47:59
83 522 Daniel Vallespin Martinez C.N. SABADELL 1:48:08
84 416 Sergi Pareja - 1:48:08
85 409 Jordi Carcasó - 1:48:22
86 603 Edgar Bascon - 1:48:30
87 50 Andreu Batlle Gatell - 1:48:45
88 9 Teixi Teixido Vives correBDN 1:49:02
89 326 Eros Robledo Moreno RUN4US 1:49:11
90 613 Ruben Llobet Solanilla - 1:49:35
91 235 Alfredo Hurtado Salamanca - 1:49:43
92 521 Cristian Lafuente Gómez BADALONA FITNESS 1:49:46
93 526 Jofre Sellares ICCIC 1:49:46
94 297 Francisco Rodríguez Sánchez TORMENTA 1:49:49
95 527 Lluc Bulto Puig CENTRISTES 1:49:57
96 581 Joan Bañuelos Pago - 1:50:08
97 34 Tiago Santos - 1:50:23
98 295 Jordi Corbera Gimeno CORREDORS.CAT 1:50:32
99 301 Joel Muñoz Lopez TRI+9 1:50:35
100 185 Jordi Nova Padial RUNING TAQUÍGRAFO 1:50:37
101 582 Jorge Martin Milian NTR SPORTS EWT FOUNDRY 1:51:57
102 564 Frank García Quiros - 1:52:05
103 355 Roger Corndó I Saleses CLUB ATLÈTIC KILIANS GORDETS 1:52:18
104 587 Sergi Rodriguez - 1:52:24
105 393 Iván Tinoco Blanco - 1:52:25
106 53 Oriol Nuñez Vilaseca CENTRISTES 1:52:52
107 19 José Antonio Gayoso López correBDN 1:52:57
108 281 Jose Gonzalez Vazquez INSTARUNNERS 1:53:11
109 561 Rafa Muñoz Lopez - 1:53:12
110 114 Marc Oliveras Rafols - 1:54:13
111 227 Toni Martinez CLUB ESPORTIU Z5 1:54:15
112 412 Julio Porras Tovar CAN PORRAS 1:54:24
113 426 Francesc Toribio Cabre RUNWITHUS 1:54:31
114 298 Víctor González Sánchez - 1:54:46
115 555 Ruben Navas Corredera - 1:54:46
116 318 Xavi Rubio Gonzalez - 1:55:00
117 538 Marc Pascual Torruella DIPÒSITS BIKE TEAM 1:55:04
118 532 Enric Guivernau Molina - 1:55:05
119 316 Victor Rodriguez Sanchez - 1:55:45
120 80 David Pastor Coma - 1:55:48
121 180 Lluis Pintor Miro - 1:55:51
122 401 Ivan Sanchez Yelamo - 1:56:04
123 178 Samuel Luque Perez - 1:56:05
124 199 Alexandre Medio Bonavida - 1:56:05
125 306 Dani Zamora Fernández RUN4US 1:56:10
126 528 Roberto Salguero Cid - 1:57:44
127 155 Lluis Salmurri Codera CORRERXCORRER 1:57:45
128 556 Jaume Roquet Sariol - 1:57:45
129 628 Conrad Antón - 1:58:06
130 595 Manuel Lopez Sanchez DUET TRI 1:58:08
131 571 Llorenç Caballeria Lamelas - 1:58:13
132 328 Antonio Serrano Royo - 1:58:15
133 40 Dani Bueno Ovejero - 1:58:27
134 589 Bartu Martínez - 1:58:50
135 159 Ferran Montanyà correBDN 1:59:01
136 565 Albert Garcia-Serrano Arlandi - 1:59:06
137 103 Ricard Fusté Momparler MUSSOLS TRAIL TEAM 1:59:11
138 201 Eric Carreras Codo ESTRUÇ 1:59:28
139 89 Christian Delgado C.A.COTY 2:00:00
140 104 Alejandro Ramírez Molina - 2:00:29
141 548 Antonio Muros Campos - 2:00:33
142 533 Jesus Merino Ramirez - 2:00:34
143 115 Marc Cid Caballero PEF BETÚLIA 2:00:41
144 637 Jose Téllez correBDN 2:00:42
145 311 Ernest Fuentes Gàmiz ECPCGR 2:00:48
146 4 Kiku Codina CEB 2:00:52
147 320 Tabare Ascue Ambel SHIBUMI RUNNER 2:01:19
148 137 Xavier Carrillo Parra BADALONA FITNESS 2:01:23
149 419 Antonio López Pereira - 2:01:25
150 324 Xavier Mansilla - 2:01:31
151 583 Lluis Martell Lanau - 2:01:33
152 588 Oriol Pamies Caparros - 2:01:34
153 286 Enric Pérez Rossell - 2:02:08
154 389 Javi Prieto Martín correBDN 2:02:17
155 429 Javier Acebo - 2:02:29
156 563 Ivan Gil Marin - 2:03:06
157 611 Joaquin Casas Navarro - 2:03:14
158 317 Nando Yagüe Izcara DIR RUN WITH US 2:03:25
159 434 Enric Cañada TANUKININJA TEAM 2:04:03
160 150 Victor Moyano Vijuesca - 2:04:19
161 116 Oriol Marco Morral ONTRAIL 2:04:50
162 352 Aitor Barroso - 2:05:08
163 394 Juan Antonio Grande Berenguer - 2:05:24
164 243 Raul Matamoros Lopez MALUMA CHICO 2:06:21
165 41 Jaume Nuño Bermudez RED RUNNERS 2:06:45
166 143 Tamer Al-Kassimi Vargas ONTRAIL 2:06:54
167 523 Raul Sanchez Cervantes MAKLOSKIS TEAM 2:07:25
168 518 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 2:07:25
169 166 Sergio Velayos Fernández - 2:07:32
170 95 Alberto Luna Pacheco RUNNING VIGÍA 2:07:32
171 346 Javier Sánchez CMR 2:07:42
172 188 Daniel Rivas Garcia CORRERXCORRER 2:07:57
173 623 íñigo Gutiérrez Febles - 2:08:02
174 537 Esteban Moreno Argüello - 2:08:09
175 597 Albert Aramburu Garcia - 2:08:28
176 226 David Alcazar Baños RUNNING TAQUIGRAFO 2:08:32
177 395 Francisco Manue Vico Sanchez RUNyBEER 2:08:53
178 124 Dani Gutiérrez Garcia - 2:09:03
179 558 Cristobal Muñoz Racero - 2:09:11
180 57 Gerard Casamitjana Nuñez De Arenas - 2:09:42
181 299 David Plaza Vecina - 2:09:55
182 620 Emilio Buj Herrero - 2:10:04
183 557 Joshua Sanchez Martinez - 2:10:09
184 234 Marc Corominas I Escribà - 2:10:40
185 94 Fran Sábado Senz - 2:10:56
186 514 Albert Sanchez Forcadell - 2:10:57
187 585 Angel Martínez Martin - 2:11:27
188 334 Oriol Oliva Latorre - 2:12:46
189 569 Roderic González Vilà - 2:13:00
190 336 Kike Saiz Molina MAKLOSKIS TEAM 2:13:53
191 511 Francesc Garcia Masanet MAKLOSKIS TEAM 2:13:58
192 69 Alberto Gil Mira ESPARDENYA RUNNERS 2:14:46
193 376 Albert Secall Brugada - 2:14:52
194 385 Abel Pravos Hernandez VISCA CATALUNYA! 2:14:54
195 313 Francisco Delgado Barba LOS SALAOS 2:15:33
196 424 Sergio Rodríguez Iglesias - 2:16:37
197 362 David Moreno Escobar - 2:17:01
198 197 Manuel Capilla Guerra - 2:17:19
199 636 Javi Roldan Repullo - 2:19:02
200 309 Gerard Gimeno Oliveras GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02
201 221 Ivan Vilchez GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02
202 602 Albert-Miquel Sánchez Delgado - 2:19:24
203 118 Carlos Rodriguez Enrique - 2:23:27
204 512 Albert Martinez Prinetti - 2:23:32
205 570 Eric González Vilà - 2:24:21
206 331 David Baleta Valero C.M. SIGUEME 2:25:27
207 614 Pere Crespo - 2:28:20
208 632 Francesc Duran I Vilalta correBDN 2:30:38
209 350 Arnau Mallol I Baró - 2:33:07
210 414 Marti Jofre Julia - 2:33:59
211 128 Josep Rius Bombardó VERDI RUNNERS 2:34:07
212 308 Jordi Lopez Dominguez SIN LIMITE 2:35:23
Resultats de la prova