Classificació Categoria VtM, Homes de més de quaranta anys

Classificació de la cursa. Hi trobareu l'ordre d'arribada absolut, el temps absolut d'arribada, el temps del xip, i el club.
CLASSIFICACIÓ HOMES VETERANS
Pos.DorsalNomClubTemps Real
1 222 David González Casares RUNNING VIGÍA 1:16:21
2 247 Oscar Jiménez Campos C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:20:51
3 210 Diego Sanchez Ciurana C.A.COTY 1:23:21
4 536 David Torrell Ruiz - 1:25:12
5 399 Jordi Lecina Ratero CA TAYMORY SPIRIDON 1:25:38
6 405 Carles Armisen Mas C.A.TAYMORY-SPIRIDON 1:27:53
7 546 Antonio Garcia Gonzalez PRORUNNERS 1:28:07
8 239 Juan Antonio Crespo Moreno CLUB ESPORTIU Z5 1:28:21
9 162 Manel Salas - 1:29:59
10 408 Juan Molina Muñoz PIRI 1:30:07
11 125 Carles Sendra Manaut Z5 1:30:13
12 186 Edu Monterde Farré correBDN 1:30:28
13 262 Jacinto Arnaldo Plaza Moreira FEDERACIÓN ESPAÑOLA ACLETIMO CT 2 1:31:36
14 191 Xavi Giró I Nieto correBDN 1:33:44
15 78 Jaume Casado Cots SHIBUMI RUNNER 1:34:28
16 270 Daniel Romero Martínez UNDAN 1:34:30
17 269 Josep Garcia Borras COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS 1:35:18
18 638 Paco Duque Fernández NARANJITOS 1:35:57
19 577 Miguel Fernández Rodríguez - 1:36:03
20 5 Jordi Sabaté I Navarro C. EXCTA. BADALONA 1:36:13
21 294 Jordi Cortinas - 1:36:31
22 520 Jordi Garcia Ferrer UNITAT PEU I ESPORT 1:37:27
23 513 Héctor Saro Ots - 1:37:36
24 639 Jose M. Gomez Lage - 1:37:55
25 598 Oscar Anido Luis - 1:38:01
26 48 Xavier Fuentes Blanco HONDA PRO-CENTER 1:38:05
27 383 Miquel Bullich Blazquez - 1:38:33
28 102 Sergi Lorita Campillo ATLETES VEGETARIANS SENSE LIMITS 1:39:29
29 263 Rafa Carques Perez C.M. SIGUEME 1:39:33
30 55 Juan Canals Navarro - 1:39:46
31 550 Salvador Carmona Fernandez - 1:39:51
32 223 Ernesto Fidalgo Colado - 1:40:01
33 51 Carlos Alriols Garrido L ACADÈMIA 1:40:52
34 176 Juan Ropero González RUNNING TAQUIGRAFO 1:41:52
35 147 Hector Venteo MIKAKUS 1:41:53
36 228 Miquel Medina Sola FUNRUNNERS FUNCIONARIS PÚBLICS 1:42:27
37 195 Angel M Gomez Rodriguez FRANK SHORTER 1:42:50
38 157 Robert Amat Garcia - 1:42:56
39 267 Xavier Ibañez Garcia U.G.E. BADALONA 1:43:01
40 420 Alberto Castel Aylagas - 1:43:11
41 61 Feliciano Fernández Ocaña ONTRAIL 1:43:24
42 265 Edgar Garcia Sanchez SOMUNICS 1:43:43
43 142 Miguel Pérez - 1:43:57
44 207 Jordi Aspa Corbeto PEF BETÚLIA 1:44:12
45 109 Josep Amaya Santos - 1:44:30
46 22 Sergi Añez Hernandez UNITAT PEU I ESPORT 1:44:48
47 276 Carlos Cabello Llorente C.M. SIGUEME 1:44:54
48 404 Oscar Pedreira Gonzalez - 1:44:55
49 271 Emili Vallvé Alcón RÍOS RUNNING LES FRANQUESES 1:45:03
50 100 Francesc Castro Sanahuja ZAPATILLAS ROTAS 1:45:05
51 111 Isidre Tejedor Morlan - 1:45:08
52 208 Robert Guirado Crespo - 1:45:14
53 268 Segundo Sergio Perugachi ECUADOR CLUB DE ATLETISMO 1:45:16
54 287 Miquel Carrion - 1:45:36
55 375 Daniel Hallado García - 1:45:46
56 591 Francesc Camps Xicart CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:45:55
57 566 Pere Carles Saenz I Orta FONDISTES DEL MIRACLE-PRORUNNERS 1:46:00
58 76 Xavier Recasens De La Piñera TRI5U 1:46:12
59 296 Jorge De Luque álvarez WITL PAPIS RUNNERS TIANA 1:46:30
60 110 Jaume Gubern Boix CEGUB 1:46:47
61 502 Marius Codina Sol - 1:47:00
62 380 Xavier Barroso Casaponsa - 1:47:05
63 127 Josep Maria Ruiz Sanchez correBDN 1:47:14
64 279 David Bujalance Morales - 1:47:40
65 305 Eduard Arrufí Hernandez - 1:48:12
66 181 Telmo Martinez De Albornoz MADTEAM 1:48:21
67 6 Ernest Teixido Garcia - 1:48:32
68 423 Daniel Gómez Ledesma - 1:49:05
69 519 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 1:49:10
70 630 Cristian Pacheco Ortega - 1:49:32
71 432 Ricardo Melero Quiñonero - 1:49:34
72 278 Manel Fernández Sánchez - 1:49:36
73 640 Rubén Rubio - 1:49:37
74 161 Antonio Martinez Muñoz U.G.E. BADALONA 1:49:53
75 60 Alfredo Amestoy Olcina correBDN 1:50:06
76 21 Jose Luis Pellinacci U.G.E. BADALONA 1:50:15
77 510 Ignacio Medina RUNNERS DEL MOLON 1:50:53
78 79 Juanma Duran Palma ZAPATILLAS ROTAS 1:51:22
79 369 Jose García Casas TRIAEM 1:51:26
80 516 Javier Gomez Sanchez - 1:52:14
81 259 Daniel Amado Olba RUNNERS SANT ADRIA 1:52:40
82 119 Joan Sansa Hurtado - 1:52:43
83 183 Javi Heredia González LOS FICHITAS 1:53:11
84 203 Ricardo Habas Aparicio SEA RIDERS BADALONA 1:53:23
85 415 Xavier Brocal Solà - 1:53:37
86 211 Marti Casamajo Canals - 1:53:55
87 81 Oscar Ruiz Santos NJPRAGA 1:53:57
88 418 Vicente Ruiz Quesada MASQUES SANT ANDREU 1:54:00
89 342 Juan Reina Moreno MASQUES SANT ANDREU 1:54:00
90 193 Sergi Boix Matamala - 1:54:01
91 378 Agustí Erta Solans PRORUNNERS BARCELONA 1:54:26
92 20 Joan Cano Ciurana PEF BETÚLIA 1:54:39
93 327 Antonio Guerrero Abad - 1:54:41
94 63 Pere Reverté - 1:54:43
95 140 José Luis Muñoz Chaín - 1:54:46
96 58 Jaume Cortinas Muñoz FITAA 1:54:46
97 230 Manel Garcia Berge BAGA TRAIL 1:55:04
98 435 Juan Carlos Gilabert García - 1:57:07
99 122 Carlos Pérez Granados - 1:57:13
100 266 Jorge Luján Sánchez RUNNERS SANT ADRIA 1:57:34
101 314 Abel Martinez Guillen - 1:57:35
102 38 Jordi Ricart Ariño MUSSOLS TRAIL TEAM 1:57:46
103 590 Guillermo Reja Carrasxosa - 1:57:46
104 216 Josep Solà Santesmases - 1:57:51
105 300 Ferran Mas Fabà CLUB DEPORTIVO RODIS 1:57:57
106 371 David Roig Argemí CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:58:17
107 634 Juan Antonio Mas Marti - 1:58:32
108 25 Jeroen Robles Koster CLÍNICA DENTAL ERBOS 1:58:41
109 37 Ismael Segura Cahué - 1:58:44
110 617 Oscar Fulquet Sanchez - 1:59:11
111 551 Francisco Javie Marrero Serrano - 1:59:13
112 238 Juan Jose Carnero Jimenez DUSCHOLUX 1:59:40
113 575 Paco Justicia Cazorla CEP 1:59:47
114 32 Ruben Rodriguez Arnal MUSSOLS TRAIL TEAM 2:00:06
115 45 Toni Roldán SEA RIDERS BADALONA 2:00:09
116 163 José Luis Fernández López OHMOLOGAOS 2:00:13
117 214 Madelman Rodrígues Tadeo correBDN 2:00:27
118 627 Jaime Arquillo Martin - 2:00:40
119 354 Kishore Kumar - 2:00:51
120 503 Cèsar Armengod Torrisco CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 2:01:02
121 402 David Cester Vidal C.A. LES TORTUGUES 2:01:06
122 93 Unai Abrisqueta Carol KM42 2:01:28
123 319 Juanjo Sánchez Moreno - 2:01:47
124 136 Xavier Rodriguez Frias ASBOC 2:01:58
125 584 David Cendros Pedros - 2:02:24
126 23 Paco Tirado Fernández - 2:02:30
127 54 Francesc Roura Guardia NY S TEAM 2:02:41
128 289 Pere Rodriguez Rosell BUNICUS RUN CLUB 2:02:56
129 433 Jordi Cabral Arias - 2:03:00
130 596 Wences Artuñedo - 2:03:11
131 384 Sito Blanco González - 2:03:35
132 36 Xoan Borrajo SEA RIDERS BADALONA 2:03:47
133 43 Xavi Podadera Marquez - 2:04:04
134 107 Ernest Oliver Navarra correBDN 2:04:15
135 619 Lucas Bolívar Cruz - 2:05:00
136 113 Gilbert Nicasio ESPÍRITUS EII 2:05:06
137 332 Juan Roldán Garcia LOS SALAOS 2:05:14
138 215 Manel Alvaro Calero Segura - 2:05:14
139 15 Albert Esteve Esteve TRIAEM 2:05:14
140 46 Robert Fernandez Rodriguez - 2:05:17
141 283 Pablo Garcés Llorente T3R 2:05:29
142 568 Candido Ramirez Cansino - 2:05:36
143 11 Eduard Alessandria Campana correBDN 2:05:45
144 169 Riqui Amaya Alcázar correBDN 2:05:47
145 126 Marc Colomé Tresserras - 2:06:01
146 372 Christian Gordi Jardí - 2:06:02
147 244 Andres Matamoros Lopez MALUMA GRANDE 2:06:20
148 224 Javier González Farrera BATECS DE SUCRE 2:06:43
149 622 Lisandro Fapitalle - 2:07:02
150 194 Xavi González Romero - 2:07:16
151 315 Julian Martin Rios FOTUTS PER CORRER 2:07:29
152 62 Joan Francesc Grifol - 2:07:30
153 87 Jordi Camarasa Ferrando PEF BETÚLIA 2:07:56
154 146 Oskar Neira Pla correBDN 2:07:58
155 506 Manel Ibañez Cusido MADTEAM 2:08:03
156 131 Jordi Saldo Periago - 2:08:07
157 205 Miguel ángel Sansaloni Gomez - 2:08:46
158 44 Oscar Pardo Sanchez correBDN 2:08:48
159 132 Juan Carlos Giner Garcia correBDN 2:08:48
160 539 Javier Perez Beneroso - 2:09:07
161 635 Alan Torrens Berenguer MADTEAM 2:09:23
162 421 Ivan Aleeany Lorenzo - 2:09:23
163 366 Jordi Estrada Mitjans KNLTS 2:09:37
164 594 Xavier Caparros Murall - 2:09:38
165 417 Ferran Ramon Valles - 2:09:40
166 348 Raul Herrero Rodriguez - 2:09:56
167 28 Daniel Pérez Masip - 2:10:06
168 559 David Serrano Corominas - 2:10:16
169 554 Juanjo Martinez - 2:11:16
170 99 Oscar Avila Morales BANANA RUNNERS 2:11:27
171 325 Albert Miralles I Martil - 2:11:36
172 190 Jordi Tugas Maroto - 2:11:57
173 351 Antonio Fernández Sánchez - 2:13:01
174 91 Ricard Rojo Mirabet - 2:13:13
175 625 Domènec Boix Matínez - 2:13:33
176 356 Oscar Polo Martín ONTRAIL 2:14:19
177 129 Jaume Alujas Rovira - 2:14:38
178 615 Robert Buxonat Abellan - 2:14:59
179 321 David Bergadà Cuquerella - 2:14:59
180 171 Lluís Serra Bigas - 2:15:33
181 607 Manuel Leon Arroyo MASQUES SANT ANDREU 2:15:47
182 335 Eugenio Jaldon Civit MASQUES SANT ANDREU 2:15:47
183 604 Jose Caldentey Sierra - 2:16:00
184 149 Francisco Vivo Vivancos CORREXCORRER 2:16:34
185 156 Cesar Valverde Lopez NOU MILENI TEAM 2:16:34
186 217 David Hita Martos - 2:16:34
187 175 Francesc Fonolla Sanchez CORROXCORRE 2:16:35
188 302 Raimundo Martinez Sanchez - 2:16:35
189 425 Oscar Perez Alpuente MASQUES SANT ANDREU 2:17:21
190 13 David Neira Pla 100KMVSCANCER 2:17:23
191 10 Marcel Serra Terricabras correBDN 2:17:23
192 212 Sergio Lopez Martinez - 2:18:06
193 407 Rodrigo Hernández Giménez - 2:18:14
194 292 Alejandro Gutierrez Ferrerias GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02
195 42 Jordi De La Riva Monserrat correBDN 2:19:05
196 567 Benjamí Moliné Fusalba - 2:19:26
197 198 Juan Diego Campozo Puertas - 2:19:51
198 605 Jose Angel Carmona - 2:20:29
199 593 Joaquin Delgado Gonzalez - 2:20:30
200 24 David Casellas Viñas PEF BETÚLIA 2:20:44
201 168 Jordi Ponce I Casas - 2:21:16
202 337 Francesc Vicenç Llamas Piqueras RUN WITH US 2:21:27
203 202 Jordi Buj Arís - 2:21:39
204 173 Joan Manel Haro Galan - 2:21:41
205 139 Manel Hurtado Fernàndez - 2:21:53
206 101 Mario Gracia Adalid - 2:22:10
207 242 Ernesto Perea - 2:22:33
208 26 Daniel Celdran Campo - 2:22:52
209 14 Jordi Roig Navarra correBDN 2:23:57
210 545 Carles Barberan Gasull - 2:24:45
211 72 Francesc Xavier Escribano López - 2:24:45
212 236 Cervantes Granados Juan Antonio C.M. SIGUEME 2:24:48
213 381 Miquel Campsaulinas Nieto - 2:25:04
214 35 Xavier Odena Bertran - 2:27:27
215 74 Joan Oliveras Pi - 2:27:50
216 549 Joan Clusella Caballé - 2:28:24
217 364 Enric Queralt Ventura TRAIL CER RUBÍ 2:28:44
218 59 Quim Manent Fibla CN BETULO 2:28:58
219 220 Joan Carles Guerrero RED RUNNERS 2:29:56
220 586 Jordi Utrillas Francesch - 2:30:05
221 121 Fran Alvarez Alvarez - 2:32:07
222 293 Jordi Canyelles I Torrents SOC.ATL.CORBERA 2:33:35
223 82 Lluís Platero I Gómez - 2:34:26
224 218 Antonio Muñoz Castillejos - 2:36:46
225 204 Toni Fontanals Morera LOS SALAOS 2:36:46
226 428 Jaime Costilludo Jiménez - 2:36:52
227 543 Pere Joan Fibla Pascual - 2:37:33
228 96 Francesc Casas Duran - 2:39:43
229 358 Jordi Pujadas Rovira - 2:39:43
230 209 Ati Gómez González - 2:40:36
Resultats de la prova