Classificació General 2017

Classificació general de la cursa. Hi trobareu l'ordre d'arribada absolut, el temps absolut d'arribada, el temps del xip, i la categoria.
CLASSIFICACIÓ GENERAL
Pos.DorsalNomClubTemps RealCat.
1 222 David González Casares RUNNING VIGÍA 1:16:21 VtM
2 245 Santi Peña Puente C.A.TAYMORY-SPIRIDON 1:18:15 SenM
3 246 Sergio Sanchez Pin C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:18:51 SenM
4 18 Oscar Monleon Sanchez U.G.E. BADALONA 1:19:04 SenM
5 249 Emilio Fernandez Puente RUNNERS SANT ADRIA 1:20:23 SenM
6 247 Oscar Jiménez Campos C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:20:51 VtM
7 387 Jordi Fugarolas Agusti - 1:21:14 SenM
8 16 Oriol Teixidó BADALONA FITNESS 1:22:49 SenM
9 108 Benjamin Freeman - 1:22:55 SenM
10 210 Diego Sanchez Ciurana C.A.COTY 1:23:21 VtM
11 252 Cristian De Benito Hernández C.A TAYMORY SPIRIDON 1:23:55 SenM
12 524 Jose Alberto Povea Palma - 1:24:49 SenM
13 536 David Torrell Ruiz - 1:25:12 VtM
14 30 Blai Hermoso Torné U.G.E. BADALONA 1:25:29 SenM
15 399 Jordi Lecina Ratero CA TAYMORY SPIRIDON 1:25:38 VtM
16 322 Franc Olive - 1:25:54 SenM
17 254 Oriol Monclus Morral RIPOLLET UNIO A. 1:26:21 SenM
18 133 Noel Muñoz Nadal C.E. Z5 1:26:26 SenM
19 547 Daynel Dominguez Andreu VO2 1:26:57 SenM
20 264 Jan Rochelt Roig - 1:27:09 SenM
21 39 Enric Vergés Rabinad ONTRAIL 1:27:16 SenM
22 405 Carles Armisen Mas C.A.TAYMORY-SPIRIDON 1:27:53 VtM
23 256 Jose Luis Perez Prior C.A. TAYMORY-SPIRIDON 1:27:56 SenM
24 153 Carlos Andrés Vergel González SIN DETERMINAR 1:28:00 SenM
25 546 Antonio Garcia Gonzalez PRORUNNERS 1:28:07 VtM
26 239 Juan Antonio Crespo Moreno CLUB ESPORTIU Z5 1:28:21 VtM
27 411 Daniel Ramos Ribas BORN TO RUN 1:28:31 SenM
28 531 Anna Carne Martinez VO2 1:28:32 SenF
29 248 Pau Vilaplana Vilar PIRI 1:29:11 SenM
30 251 Oscar Carballo Vázquez - 1:29:15 SenM
31 367 Marc Armengod Ruiz CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:29:34 SenM
32 141 Santiago Cano Morato Z5TEAM 1:29:53 SenM
33 261 Andreu Royo Guillem - 1:29:57 SenM
34 162 Manel Salas - 1:29:59 VtM
35 408 Juan Molina Muñoz PIRI 1:30:07 VtM
36 125 Carles Sendra Manaut Z5 1:30:13 VtM
37 186 Edu Monterde Farré correBDN 1:30:28 VtM
38 388 Alejandro Gomez Barrio CEM SISTRELLS 1:30:39 SenM
39 373 Christian Conesa Silvestre - 1:31:08 SenM
40 98 David Rodríguez Sánchez - 1:31:23 SenM
41 262 Jacinto Arnaldo Plaza Moreira FEDERACIÓN ESPAÑOLA ACLETIMO CT 2 1:31:36 VtM
42 233 Jose María García Demures - 1:31:39 SenM
43 250 Daniel Sanchez Ocaña - 1:32:16 SenM
44 135 David Reyes Chorro U.G.E. BADALONA 1:32:51 SenM
45 225 Julio Masip Garcia VESKEVINC 1:33:31 SenM
46 257 Javi Fernandez Navarro RUNNING VIGIA 1:33:40 SenM
47 191 Xavi Giró I Nieto correBDN 1:33:44 VtM
48 151 Toni Solà Sánchez CLUB ESPORTIU Z5 1:33:47 SenM
49 78 Jaume Casado Cots SHIBUMI RUNNER 1:34:28 VtM
50 270 Daniel Romero Martínez UNDAN 1:34:30 VtM
51 310 Manolo Muñoz Rodríguez - 1:34:42 SenM
52 52 Gerard Castro Martí CENTRISTES 1:34:44 SenM
53 123 Marcos Cuenca Miranda correBDN 1:35:16 SenM
54 269 Josep Garcia Borras COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS 1:35:18 VtM
55 403 Carlos Ruiz Martinez - 1:35:20 SenM
56 47 Francesc Gotzens Pruneda CENTRISTES 1:35:26 SenM
57 638 Paco Duque Fernández NARANJITOS 1:35:57 VtM
58 577 Miguel Fernández Rodríguez - 1:36:03 VtM
59 229 Marc Julià Ibañez - 1:36:11 SenM
60 5 Jordi Sabaté I Navarro C. EXCTA. BADALONA 1:36:13 VtM
61 294 Jordi Cortinas - 1:36:31 VtM
62 206 Guillem Santiveri Puig - 1:36:34 SenM
63 258 Joan Aiguasenosa MASQUES SANT ANDREU 1:36:35 SenM
64 231 Rubén Capilla Haro - 1:37:25 SenM
65 520 Jordi Garcia Ferrer UNITAT PEU I ESPORT 1:37:27 VtM
66 365 Jaume Casadevall Cardó - 1:37:32 SenM
67 274 Xavier Figueras Morcillo RUNRUNEANDO 1:37:33 SenM
68 187 Toni Rus Fernández Z5 CLUB ESPORTIU 1:37:34 SenM
69 513 Héctor Saro Ots - 1:37:36 VtM
70 275 David Senero Del Vas C.A.COTY 1:37:38 SenM
71 639 Jose M. Gomez Lage - 1:37:55 VtM
72 598 Oscar Anido Luis - 1:38:01 VtM
73 48 Xavier Fuentes Blanco HONDA PRO-CENTER 1:38:05 VtM
74 552 Andreu Esteve Torres CARF 1:38:25 SenM
75 383 Miquel Bullich Blazquez - 1:38:33 VtM
76 84 Jaume Campmany Roig DIPÒSITS BIKE TEAM 1:38:38 SenM
77 102 Sergi Lorita Campillo ATLETES VEGETARIANS SENSE LIMITS 1:39:29 VtM
78 263 Rafa Carques Perez C.M. SIGUEME 1:39:33 VtM
79 508 Josep Campmany Juan - 1:39:40 SenM
80 55 Juan Canals Navarro - 1:39:46 VtM
81 550 Salvador Carmona Fernandez - 1:39:51 VtM
82 223 Ernesto Fidalgo Colado - 1:40:01 VtM
83 85 Hector Barroso Del Ojo - 1:40:13 SenM
84 544 Marti Oriol Rodon - 1:40:32 SenM
85 277 Sergio Diaz Soto - 1:40:37 SenM
86 288 Prunelle Chassot - 1:40:39 SenF
87 51 Carlos Alriols Garrido L ACADÈMIA 1:40:52 VtM
88 165 Carles Marín López U.G.E. BADALONA 1:40:55 SenM
89 255 Javi Gomez Gutierrez CLUB TRI5U 1:40:56 SenM
90 176 Juan Ropero González RUNNING TAQUIGRAFO 1:41:52 VtM
91 147 Hector Venteo MIKAKUS 1:41:53 VtM
92 189 Jordi Oriol Gato - 1:42:03 SenM
93 228 Miquel Medina Sola FUNRUNNERS FUNCIONARIS PÚBLICS 1:42:27 VtM
94 154 Gorka Muñoa Capron-Manieux - 1:42:32 SenM
95 195 Angel M Gomez Rodriguez FRANK SHORTER 1:42:50 VtM
96 157 Robert Amat Garcia - 1:42:56 VtM
97 267 Xavier Ibañez Garcia U.G.E. BADALONA 1:43:01 VtM
98 631 Soren Legarreta Garcia - 1:43:03 SenM
99 370 Anna Santidrian CLUB TRI5U 1:43:04 SenF
100 420 Alberto Castel Aylagas - 1:43:11 VtM
101 534 Toni Romero González - 1:43:14 SenM
102 61 Feliciano Fernández Ocaña ONTRAIL 1:43:24 VtM
103 86 Alberto Marin Sanchez - 1:43:35 SenM
104 75 Joaquin Alvarez Inglés - 1:43:40 SenM
105 265 Edgar Garcia Sanchez SOMUNICS 1:43:43 VtM
106 88 Ruben Ribo Perez - 1:43:47 SenM
107 142 Miguel Pérez - 1:43:57 VtM
108 207 Jordi Aspa Corbeto PEF BETÚLIA 1:44:12 VtM
109 8 Javier Bertos González MAKLOSKIS TEAM 1:44:15 SenM
110 109 Josep Amaya Santos - 1:44:30 VtM
111 22 Sergi Añez Hernandez UNITAT PEU I ESPORT 1:44:48 VtM
112 240 Eva Solano Bolet RUNNER TEAM BADALONA 1:44:52 VtF
113 276 Carlos Cabello Llorente C.M. SIGUEME 1:44:54 VtM
114 404 Oscar Pedreira Gonzalez - 1:44:55 VtM
115 271 Emili Vallvé Alcón RÍOS RUNNING LES FRANQUESES 1:45:03 VtM
116 100 Francesc Castro Sanahuja ZAPATILLAS ROTAS 1:45:05 VtM
117 111 Isidre Tejedor Morlan - 1:45:08 VtM
118 182 Sergio Fuentes Rosales C.E Z5 1:45:10 SenM
119 208 Robert Guirado Crespo - 1:45:14 VtM
120 192 Paqui Calero Cabrera C.M. SIGUEME 1:45:15 VtF
121 268 Segundo Sergio Perugachi ECUADOR CLUB DE ATLETISMO 1:45:16 VtM
122 219 Luis Manzanares Moreno - 1:45:20 SenM
123 200 Oriol Ballesteros Pujol - 1:45:31 SenM
124 287 Miquel Carrion - 1:45:36 VtM
125 626 Daniel Amo Filvà - 1:45:36 SenM
126 67 Sergi Miras Terol - 1:45:37 SenM
127 196 Javier Hervás Morales C.M. SIGUEME 1:45:38 SenM
128 375 Daniel Hallado García - 1:45:46 VtM
129 578 Manel Serra Matamala - 1:45:48 SenM
130 591 Francesc Camps Xicart CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:45:55 VtM
131 566 Pere Carles Saenz I Orta FONDISTES DEL MIRACLE-PRORUNNERS 1:46:00 VtM
132 580 Albert Reverte Pruneda - 1:46:02 SenM
133 427 Jordi Margalef Escala - 1:46:08 SenM
134 90 Daniel Ortiz Aguilera - 1:46:09 SenM
135 76 Xavier Recasens De La Piñera TRI5U 1:46:12 VtM
136 609 Oriol Oliva Ruiz 216_RUNNERS 1:46:28 SenM
137 530 Jesus Peña Gonzalez - 1:46:30 SenM
138 296 Jorge De Luque álvarez WITL PAPIS RUNNERS TIANA 1:46:30 VtM
139 525 Pau Martínez Molina - 1:46:40 SenM
140 71 Zara Gibert - 1:46:43 VtF
141 110 Jaume Gubern Boix CEGUB 1:46:47 VtM
142 392 Raül Ponseti Rodriguez - 1:46:57 SenM
143 285 Imanol Olives Guardiola - 1:46:59 SenM
144 502 Marius Codina Sol - 1:47:00 VtM
145 380 Xavier Barroso Casaponsa - 1:47:05 VtM
146 127 Josep Maria Ruiz Sanchez correBDN 1:47:14 VtM
147 284 Bernat Cardona Sanchez - 1:47:17 SenM
148 505 Carlos Tudela Gil MAKLOSKIS 1:47:18 SenM
149 152 Julio Arilla Fernandez - 1:47:25 SenM
150 279 David Bujalance Morales - 1:47:40 VtM
151 529 Alvaro Rodriguez Porta KORREMOSPERONOMUCHO 1:47:50 SenM
152 612 Aitor Aldama Herrero - 1:47:59 SenM
153 522 Daniel Vallespin Martinez C.N. SABADELL 1:48:08 SenM
154 416 Sergi Pareja - 1:48:08 SenM
155 305 Eduard Arrufí Hernandez - 1:48:12 VtM
156 181 Telmo Martinez De Albornoz MADTEAM 1:48:21 VtM
157 409 Jordi Carcasó - 1:48:22 SenM
158 603 Edgar Bascon - 1:48:30 SenM
159 6 Ernest Teixido Garcia - 1:48:32 VtM
160 50 Andreu Batlle Gatell - 1:48:45 SenM
161 9 Teixi Teixido Vives correBDN 1:49:02 SenM
162 423 Daniel Gómez Ledesma - 1:49:05 VtM
163 519 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 1:49:10 VtM
164 326 Eros Robledo Moreno RUN4US 1:49:11 SenM
165 630 Cristian Pacheco Ortega - 1:49:32 VtM
166 432 Ricardo Melero Quiñonero - 1:49:34 VtM
167 613 Ruben Llobet Solanilla - 1:49:35 SenM
168 278 Manel Fernández Sánchez - 1:49:36 VtM
169 640 Rubén Rubio - 1:49:37 VtM
170 235 Alfredo Hurtado Salamanca - 1:49:43 SenM
171 521 Cristian Lafuente Gómez BADALONA FITNESS 1:49:46 SenM
172 526 Jofre Sellares ICCIC 1:49:46 SenM
173 297 Francisco Rodríguez Sánchez TORMENTA 1:49:49 SenM
174 161 Antonio Martinez Muñoz U.G.E. BADALONA 1:49:53 VtM
175 527 Lluc Bulto Puig CENTRISTES 1:49:57 SenM
176 3 Ariadna Batlle Casanovas CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:50:05 SenF
177 60 Alfredo Amestoy Olcina correBDN 1:50:06 VtM
178 581 Joan Bañuelos Pago - 1:50:08 SenM
179 21 Jose Luis Pellinacci U.G.E. BADALONA 1:50:15 VtM
180 34 Tiago Santos - 1:50:23 SenM
181 295 Jordi Corbera Gimeno CORREDORS.CAT 1:50:32 SenM
182 301 Joel Muñoz Lopez TRI+9 1:50:35 SenM
183 185 Jordi Nova Padial RUNING TAQUÍGRAFO 1:50:37 SenM
184 510 Ignacio Medina RUNNERS DEL MOLON 1:50:53 VtM
185 79 Juanma Duran Palma ZAPATILLAS ROTAS 1:51:22 VtM
186 369 Jose García Casas TRIAEM 1:51:26 VtM
187 582 Jorge Martin Milian NTR SPORTS EWT FOUNDRY 1:51:57 SenM
188 564 Frank García Quiros - 1:52:05 SenM
189 516 Javier Gomez Sanchez - 1:52:14 VtM
190 355 Roger Corndó I Saleses CLUB ATLÈTIC KILIANS GORDETS 1:52:18 SenM
191 587 Sergi Rodriguez - 1:52:24 SenM
192 393 Iván Tinoco Blanco - 1:52:25 SenM
193 259 Daniel Amado Olba RUNNERS SANT ADRIA 1:52:40 VtM
194 280 Núria Ramos Estudillo RUNNERS SANT ADRIA 1:52:41 VtF
195 119 Joan Sansa Hurtado - 1:52:43 VtM
196 53 Oriol Nuñez Vilaseca CENTRISTES 1:52:52 SenM
197 19 José Antonio Gayoso López correBDN 1:52:57 SenM
198 183 Javi Heredia González LOS FICHITAS 1:53:11 VtM
199 281 Jose Gonzalez Vazquez INSTARUNNERS 1:53:11 SenM
200 561 Rafa Muñoz Lopez - 1:53:12 SenM
201 541 Mar Sabater Garcia - 1:53:21 SenF
202 203 Ricardo Habas Aparicio SEA RIDERS BADALONA 1:53:23 VtM
203 415 Xavier Brocal Solà - 1:53:37 VtM
204 211 Marti Casamajo Canals - 1:53:55 VtM
205 81 Oscar Ruiz Santos NJPRAGA 1:53:57 VtM
206 418 Vicente Ruiz Quesada MASQUES SANT ANDREU 1:54:00 VtM
207 342 Juan Reina Moreno MASQUES SANT ANDREU 1:54:00 VtM
208 193 Sergi Boix Matamala - 1:54:01 VtM
209 114 Marc Oliveras Rafols - 1:54:13 SenM
210 227 Toni Martinez CLUB ESPORTIU Z5 1:54:15 SenM
211 412 Julio Porras Tovar CAN PORRAS 1:54:24 SenM
212 378 Agustí Erta Solans PRORUNNERS BARCELONA 1:54:26 VtM
213 241 Sonia Rodriguez Manzano CORRERXCORRER 1:54:27 VtF
214 426 Francesc Toribio Cabre RUNWITHUS 1:54:31 SenM
215 20 Joan Cano Ciurana PEF BETÚLIA 1:54:39 VtM
216 327 Antonio Guerrero Abad - 1:54:41 VtM
217 63 Pere Reverté - 1:54:43 VtM
218 298 Víctor González Sánchez - 1:54:46 SenM
219 140 José Luis Muñoz Chaín - 1:54:46 VtM
220 58 Jaume Cortinas Muñoz FITAA 1:54:46 VtM
221 555 Ruben Navas Corredera - 1:54:46 SenM
222 318 Xavi Rubio Gonzalez - 1:55:00 SenM
223 538 Marc Pascual Torruella DIPÒSITS BIKE TEAM 1:55:04 SenM
224 230 Manel Garcia Berge BAGA TRAIL 1:55:04 VtM
225 532 Enric Guivernau Molina - 1:55:05 SenM
226 316 Victor Rodriguez Sanchez - 1:55:45 SenM
227 80 David Pastor Coma - 1:55:48 SenM
228 180 Lluis Pintor Miro - 1:55:51 SenM
229 401 Ivan Sanchez Yelamo - 1:56:04 SenM
230 178 Samuel Luque Perez - 1:56:05 SenM
231 199 Alexandre Medio Bonavida - 1:56:05 SenM
232 306 Dani Zamora Fernández RUN4US 1:56:10 SenM
233 435 Juan Carlos Gilabert García - 1:57:07 VtM
234 122 Carlos Pérez Granados - 1:57:13 VtM
235 164 Laura Martin Cano - 1:57:15 SenF
236 31 Monica Dominguez Hernandez Z5 1:57:34 VtF
237 266 Jorge Luján Sánchez RUNNERS SANT ADRIA 1:57:34 VtM
238 314 Abel Martinez Guillen - 1:57:35 VtM
239 528 Roberto Salguero Cid - 1:57:44 SenM
240 155 Lluis Salmurri Codera CORRERXCORRER 1:57:45 SenM
241 556 Jaume Roquet Sariol - 1:57:45 SenM
242 38 Jordi Ricart Ariño MUSSOLS TRAIL TEAM 1:57:46 VtM
243 590 Guillermo Reja Carrasxosa - 1:57:46 VtM
244 216 Josep Solà Santesmases - 1:57:51 VtM
245 300 Ferran Mas Fabà CLUB DEPORTIVO RODIS 1:57:57 VtM
246 628 Conrad Antón - 1:58:06 SenM
247 595 Manuel Lopez Sanchez DUET TRI 1:58:08 SenM
248 571 Llorenç Caballeria Lamelas - 1:58:13 SenM
249 328 Antonio Serrano Royo - 1:58:15 SenM
250 371 David Roig Argemí CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:58:17 VtM
251 40 Dani Bueno Ovejero - 1:58:27 SenM
252 634 Juan Antonio Mas Marti - 1:58:32 VtM
253 25 Jeroen Robles Koster CLÍNICA DENTAL ERBOS 1:58:41 VtM
254 37 Ismael Segura Cahué - 1:58:44 VtM
255 589 Bartu Martínez - 1:58:50 SenM
256 398 Maider Mena Arregui ON TRAIL 1:58:55 VtF
257 159 Ferran Montanyà correBDN 1:59:01 SenM
258 565 Albert Garcia-Serrano Arlandi - 1:59:06 SenM
259 617 Oscar Fulquet Sanchez - 1:59:11 VtM
260 103 Ricard Fusté Momparler MUSSOLS TRAIL TEAM 1:59:11 SenM
261 551 Francisco Javie Marrero Serrano - 1:59:13 VtM
262 138 Júlia Oriol Salvans ESTRUÇ 1:59:28 SenF
263 201 Eric Carreras Codo ESTRUÇ 1:59:28 SenM
264 238 Juan Jose Carnero Jimenez DUSCHOLUX 1:59:40 VtM
265 575 Paco Justicia Cazorla CEP 1:59:47 VtM
266 89 Christian Delgado C.A.COTY 2:00:00 SenM
267 92 Anna López Rodrigo KM42 2:00:01 VtF
268 32 Ruben Rodriguez Arnal MUSSOLS TRAIL TEAM 2:00:06 VtM
269 45 Toni Roldán SEA RIDERS BADALONA 2:00:09 VtM
270 163 José Luis Fernández López OHMOLOGAOS 2:00:13 VtM
271 214 Madelman Rodrígues Tadeo correBDN 2:00:27 VtM
272 104 Alejandro Ramírez Molina - 2:00:29 SenM
273 548 Antonio Muros Campos - 2:00:33 SenM
274 533 Jesus Merino Ramirez - 2:00:34 SenM
275 627 Jaime Arquillo Martin - 2:00:40 VtM
276 115 Marc Cid Caballero PEF BETÚLIA 2:00:41 SenM
277 213 Esther Pascual Fortea U.G.E. BADALONA 2:00:42 VtF
278 637 Jose Téllez correBDN 2:00:42 SenM
279 311 Ernest Fuentes Gàmiz ECPCGR 2:00:48 SenM
280 354 Kishore Kumar - 2:00:51 VtM
281 4 Kiku Codina CEB 2:00:52 SenM
282 503 Cèsar Armengod Torrisco CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 2:01:02 VtM
283 509 Meritxell Bonilla RUNNERS DEL MOLON 2:01:05 VtF
284 402 David Cester Vidal C.A. LES TORTUGUES 2:01:06 VtM
285 320 Tabare Ascue Ambel SHIBUMI RUNNER 2:01:19 SenM
286 137 Xavier Carrillo Parra BADALONA FITNESS 2:01:23 SenM
287 419 Antonio López Pereira - 2:01:25 SenM
288 93 Unai Abrisqueta Carol KM42 2:01:28 VtM
289 349 Mariana Berrutti Machado BORN TO RUN 2:01:28 SenF
290 324 Xavier Mansilla - 2:01:31 SenM
291 583 Lluis Martell Lanau - 2:01:33 SenM
292 588 Oriol Pamies Caparros - 2:01:34 SenM
293 608 Núria Rull Bassols - 2:01:46 SenF
294 319 Juanjo Sánchez Moreno - 2:01:47 VtM
295 136 Xavier Rodriguez Frias ASBOC 2:01:58 VtM
296 286 Enric Pérez Rossell - 2:02:08 SenM
297 389 Javi Prieto Martín correBDN 2:02:17 SenM
298 584 David Cendros Pedros - 2:02:24 VtM
299 429 Javier Acebo - 2:02:29 SenM
300 23 Paco Tirado Fernández - 2:02:30 VtM
301 54 Francesc Roura Guardia NY S TEAM 2:02:41 VtM
302 289 Pere Rodriguez Rosell BUNICUS RUN CLUB 2:02:56 VtM
303 433 Jordi Cabral Arias - 2:03:00 VtM
304 618 Laura Corpas Calderón - 2:03:05 SenF
305 563 Ivan Gil Marin - 2:03:06 SenM
306 596 Wences Artuñedo - 2:03:11 VtM
307 611 Joaquin Casas Navarro - 2:03:14 SenM
308 317 Nando Yagüe Izcara DIR RUN WITH US 2:03:25 SenM
309 384 Sito Blanco González - 2:03:35 VtM
310 36 Xoan Borrajo SEA RIDERS BADALONA 2:03:47 VtM
311 592 Roser Franquesa Navarro - 2:03:55 SenF
312 434 Enric Cañada TANUKININJA TEAM 2:04:03 SenM
313 43 Xavi Podadera Marquez - 2:04:04 VtM
314 107 Ernest Oliver Navarra correBDN 2:04:15 VtM
315 150 Victor Moyano Vijuesca - 2:04:19 SenM
316 422 Elia Ribas Puig - 2:04:31 SenF
317 621 Verónica Giménez Blanco C. A. TAYMORY SPIRIDON 2:04:36 VtF
318 560 Marta Perarnau Pérez ONTRAIL 2:04:50 SenF
319 116 Oriol Marco Morral ONTRAIL 2:04:50 SenM
320 619 Lucas Bolívar Cruz - 2:05:00 VtM
321 113 Gilbert Nicasio ESPÍRITUS EII 2:05:06 VtM
322 352 Aitor Barroso - 2:05:08 SenM
323 332 Juan Roldán Garcia LOS SALAOS 2:05:14 VtM
324 215 Manel Alvaro Calero Segura - 2:05:14 VtM
325 15 Albert Esteve Esteve TRIAEM 2:05:14 VtM
326 46 Robert Fernandez Rodriguez - 2:05:17 VtM
327 333 Yaiza Cuevas Trigo C.M. SIGUEME 2:05:24 SenF
328 394 Juan Antonio Grande Berenguer - 2:05:24 SenM
329 344 Monica Estival Garcia A.E ROCKETS 2:05:25 SenF
330 283 Pablo Garcés Llorente T3R 2:05:29 VtM
331 568 Candido Ramirez Cansino - 2:05:36 VtM
332 11 Eduard Alessandria Campana correBDN 2:05:45 VtM
333 169 Riqui Amaya Alcázar correBDN 2:05:47 VtM
334 312 Rosa Lizandra Crespi CORREDORS.CAT 2:06:01 VtF
335 368 Ester Villar Colomé CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 2:06:01 VtF
336 126 Marc Colomé Tresserras - 2:06:01 VtM
337 372 Christian Gordi Jardí - 2:06:02 VtM
338 244 Andres Matamoros Lopez MALUMA GRANDE 2:06:20 VtM
339 243 Raul Matamoros Lopez MALUMA CHICO 2:06:21 SenM
340 629 Clara De La Flor I Caro - 2:06:25 SenF
341 65 Silvia Gonzalo Jara correBDN 2:06:36 SenF
342 224 Javier González Farrera BATECS DE SUCRE 2:06:43 VtM
343 41 Jaume Nuño Bermudez RED RUNNERS 2:06:45 SenM
344 143 Tamer Al-Kassimi Vargas ONTRAIL 2:06:54 SenM
345 540 Nei Fuentes Ruiz ONTRAIL 2:06:54 SenF
346 622 Lisandro Fapitalle - 2:07:02 VtM
347 194 Xavi González Romero - 2:07:16 VtM
348 523 Raul Sanchez Cervantes MAKLOSKIS TEAM 2:07:25 SenM
349 518 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 2:07:25 SenM
350 315 Julian Martin Rios FOTUTS PER CORRER 2:07:29 VtM
351 62 Joan Francesc Grifol - 2:07:30 VtM
352 166 Sergio Velayos Fernández - 2:07:32 SenM
353 95 Alberto Luna Pacheco RUNNING VIGÍA 2:07:32 SenM
354 117 Raquel Garcia Lorente - 2:07:39 SenF
355 338 Emma Lari Sánchez correBDN 2:07:41 SenF
356 346 Javier Sánchez CMR 2:07:42 SenM
357 87 Jordi Camarasa Ferrando PEF BETÚLIA 2:07:56 VtM
358 188 Daniel Rivas Garcia CORRERXCORRER 2:07:57 SenM
359 146 Oskar Neira Pla correBDN 2:07:58 VtM
360 160 Alba Martínez De La Cruz CLUB ESPORTIU Z5 2:08:02 SenF
361 623 íñigo Gutiérrez Febles - 2:08:02 SenM
362 506 Manel Ibañez Cusido MADTEAM 2:08:03 VtM
363 131 Jordi Saldo Periago - 2:08:07 VtM
364 537 Esteban Moreno Argüello - 2:08:09 SenM
365 105 Nuria García Fuentes GESTALTBADALONA 2:08:10 SenF
366 597 Albert Aramburu Garcia - 2:08:28 SenM
367 226 David Alcazar Baños RUNNING TAQUIGRAFO 2:08:32 SenM
368 205 Miguel ángel Sansaloni Gomez - 2:08:46 VtM
369 44 Oscar Pardo Sanchez correBDN 2:08:48 VtM
370 132 Juan Carlos Giner Garcia correBDN 2:08:48 VtM
371 330 Cristina De Canals Jiménez RED RUNNERS 2:08:51 VtF
372 395 Francisco Manue Vico Sanchez RUNyBEER 2:08:53 SenM
373 124 Dani Gutiérrez Garcia - 2:09:03 SenM
374 539 Javier Perez Beneroso - 2:09:07 VtM
375 558 Cristobal Muñoz Racero - 2:09:11 SenM
376 635 Alan Torrens Berenguer MADTEAM 2:09:23 VtM
377 421 Ivan Aleeany Lorenzo - 2:09:23 VtM
378 366 Jordi Estrada Mitjans KNLTS 2:09:37 VtM
379 594 Xavier Caparros Murall - 2:09:38 VtM
380 417 Ferran Ramon Valles - 2:09:40 VtM
381 57 Gerard Casamitjana Nuñez De Arenas - 2:09:42 SenM
382 353 Carla Arenas Cano - 2:09:43 SenF
383 576 Queralt Guerrero - 2:09:52 SenF
384 299 David Plaza Vecina - 2:09:55 SenM
385 348 Raul Herrero Rodriguez - 2:09:56 VtM
386 620 Emilio Buj Herrero - 2:10:04 SenM
387 624 Yolanda Tello Porcar - 2:10:05 SenF
388 361 Merche Borrás Cortés - 2:10:06 SenF
389 28 Daniel Pérez Masip - 2:10:06 VtM
390 557 Joshua Sanchez Martinez - 2:10:09 SenM
391 184 Irene García Rodríguez - 2:10:13 SenF
392 559 David Serrano Corominas - 2:10:16 VtM
393 77 Joanna Vazquez Roman SHIBUMI RUNNER 2:10:39 VtF
394 234 Marc Corominas I Escribà - 2:10:40 SenM
395 94 Fran Sábado Senz - 2:10:56 SenM
396 514 Albert Sanchez Forcadell - 2:10:57 SenM
397 554 Juanjo Martinez - 2:11:16 VtM
398 99 Oscar Avila Morales BANANA RUNNERS 2:11:27 VtM
399 585 Angel Martínez Martin - 2:11:27 SenM
400 325 Albert Miralles I Martil - 2:11:36 VtM
401 190 Jordi Tugas Maroto - 2:11:57 VtM
402 633 Maria Soldevila Costas - 2:12:29 VtF
403 334 Oriol Oliva Latorre - 2:12:46 SenM
404 569 Roderic González Vilà - 2:13:00 SenM
405 351 Antonio Fernández Sánchez - 2:13:01 VtM
406 91 Ricard Rojo Mirabet - 2:13:13 VtM
407 625 Domènec Boix Matínez - 2:13:33 VtM
408 336 Kike Saiz Molina MAKLOSKIS TEAM 2:13:53 SenM
409 511 Francesc Garcia Masanet MAKLOSKIS TEAM 2:13:58 SenM
410 356 Oscar Polo Martín ONTRAIL 2:14:19 VtM
411 129 Jaume Alujas Rovira - 2:14:38 VtM
412 69 Alberto Gil Mira ESPARDENYA RUNNERS 2:14:46 SenM
413 359 Lydia Pérez Castillo - 2:14:46 SenF
414 376 Albert Secall Brugada - 2:14:52 SenM
415 385 Abel Pravos Hernandez VISCA CATALUNYA! 2:14:54 SenM
416 615 Robert Buxonat Abellan - 2:14:59 VtM
417 321 David Bergadà Cuquerella - 2:14:59 VtM
418 313 Francisco Delgado Barba LOS SALAOS 2:15:33 SenM
419 171 Lluís Serra Bigas - 2:15:33 VtM
420 607 Manuel Leon Arroyo MASQUES SANT ANDREU 2:15:47 VtM
421 335 Eugenio Jaldon Civit MASQUES SANT ANDREU 2:15:47 VtM
422 604 Jose Caldentey Sierra - 2:16:00 VtM
423 149 Francisco Vivo Vivancos CORREXCORRER 2:16:34 VtM
424 156 Cesar Valverde Lopez NOU MILENI TEAM 2:16:34 VtM
425 217 David Hita Martos - 2:16:34 VtM
426 175 Francesc Fonolla Sanchez CORROXCORRE 2:16:35 VtM
427 302 Raimundo Martinez Sanchez - 2:16:35 VtM
428 424 Sergio Rodríguez Iglesias - 2:16:37 SenM
429 362 David Moreno Escobar - 2:17:01 SenM
430 197 Manuel Capilla Guerra - 2:17:19 SenM
431 425 Oscar Perez Alpuente MASQUES SANT ANDREU 2:17:21 VtM
432 13 David Neira Pla 100KMVSCANCER 2:17:23 VtM
433 10 Marcel Serra Terricabras correBDN 2:17:23 VtM
434 212 Sergio Lopez Martinez - 2:18:06 VtM
435 406 Clara Joaquín Ortiz - 2:18:13 VtF
436 407 Rodrigo Hernández Giménez - 2:18:14 VtM
437 7 Mercè Garcia Liebana correBDN 2:18:57 SenF
438 636 Javi Roldan Repullo - 2:19:02 SenM
439 309 Gerard Gimeno Oliveras GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02 SenM
440 292 Alejandro Gutierrez Ferrerias GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02 VtM
441 221 Ivan Vilchez GRUP ATLÈTIC TMB 2:19:02 SenM
442 42 Jordi De La Riva Monserrat correBDN 2:19:05 VtM
443 616 Miriam Gutierrez Carcedo - 2:19:05 SenF
444 345 Meri Cardona - 2:19:05 SenF
445 602 Albert-Miquel Sánchez Delgado - 2:19:24 SenM
446 567 Benjamí Moliné Fusalba - 2:19:26 VtM
447 198 Juan Diego Campozo Puertas - 2:19:51 VtM
448 605 Jose Angel Carmona - 2:20:29 VtM
449 593 Joaquin Delgado Gonzalez - 2:20:30 VtM
450 24 David Casellas Viñas PEF BETÚLIA 2:20:44 VtM
451 168 Jordi Ponce I Casas - 2:21:16 VtM
452 337 Francesc Vicenç Llamas Piqueras RUN WITH US 2:21:27 VtM
453 202 Jordi Buj Arís - 2:21:39 VtM
454 173 Joan Manel Haro Galan - 2:21:41 VtM
455 139 Manel Hurtado Fernàndez - 2:21:53 VtM
456 101 Mario Gracia Adalid - 2:22:10 VtM
457 242 Ernesto Perea - 2:22:33 VtM
458 26 Daniel Celdran Campo - 2:22:52 VtM
459 112 Esmeralda Lopez Martinez - 2:23:26 VtF
460 118 Carlos Rodriguez Enrique - 2:23:27 SenM
461 512 Albert Martinez Prinetti - 2:23:32 SenM
462 14 Jordi Roig Navarra correBDN 2:23:57 VtM
463 570 Eric González Vilà - 2:24:21 SenM
464 545 Carles Barberan Gasull - 2:24:45 VtM
465 72 Francesc Xavier Escribano López - 2:24:45 VtM
466 236 Cervantes Granados Juan Antonio C.M. SIGUEME 2:24:48 VtM
467 381 Miquel Campsaulinas Nieto - 2:25:04 VtM
468 331 David Baleta Valero C.M. SIGUEME 2:25:27 SenM
469 35 Xavier Odena Bertran - 2:27:27 VtM
470 74 Joan Oliveras Pi - 2:27:50 VtM
471 610 Ariadna Martinez - 2:28:20 SenF
472 614 Pere Crespo - 2:28:20 SenM
473 549 Joan Clusella Caballé - 2:28:24 VtM
474 364 Enric Queralt Ventura TRAIL CER RUBÍ 2:28:44 VtM
475 59 Quim Manent Fibla CN BETULO 2:28:58 VtM
476 220 Joan Carles Guerrero RED RUNNERS 2:29:56 VtM
477 586 Jordi Utrillas Francesch - 2:30:05 VtM
478 120 Ana Rioja Parrado - 2:30:10 VtF
479 632 Francesc Duran I Vilalta correBDN 2:30:38 SenM
480 121 Fran Alvarez Alvarez - 2:32:07 VtM
481 350 Arnau Mallol I Baró - 2:33:07 SenM
482 363 Gemma Pedró CORREDORS.CAT 2:33:32 VtF
483 293 Jordi Canyelles I Torrents SOC.ATL.CORBERA 2:33:35 VtM
484 414 Marti Jofre Julia - 2:33:59 SenM
485 17 Laia Torruella Ibañez correBDN 2:34:07 SenF
486 128 Josep Rius Bombardó VERDI RUNNERS 2:34:07 SenM
487 82 Lluís Platero I Gómez - 2:34:26 VtM
488 360 Lorena Hernandez Oviedo SIN LIMITE 2:35:23 SenF
489 308 Jordi Lopez Dominguez SIN LIMITE 2:35:23 SenM
490 218 Antonio Muñoz Castillejos - 2:36:46 VtM
491 204 Toni Fontanals Morera LOS SALAOS 2:36:46 VtM
492 428 Jaime Costilludo Jiménez - 2:36:52 VtM
493 431 Mª Del Carmen Miguel Garcia CORRESOLIDARIS 2:36:52 VtF
494 543 Pere Joan Fibla Pascual - 2:37:33 VtM
495 357 Laia Garcia Muñoz - 2:39:43 SenF
496 96 Francesc Casas Duran - 2:39:43 VtM
497 358 Jordi Pujadas Rovira - 2:39:43 VtM
498 209 Ati Gómez González - 2:40:36 VtM
499 542 Esmeralda Lozano Ruiz - 2:41:58 VtF
500 606 Sonia Legaz Jose - 2:46:48 VtF
501 572 Montse Rastrojo Martín - 2:47:15 VtF
502 573 Isabel Martínez Rastrojo - 2:48:58 SenF
Resultats de la prova