Classificació de la pujada a la Coscollada de l'Amigó 2017

Classificació de la cursa al pas per la Coscollada de l'Amigó. Hi trobareu l'ordre absolut, el temps de pas per la Coscollada, la posició al final de la cursa i la categoria.

CLASSIFICACIÓ PAS PER LA COSCOLLADA
Pos.DorsalNomClubTemps CoscolladaPos.Cat.
1 222 David González Casares RUNNING VIGÍA 0:38:18 1 VtM
2 245 Santi Peña Puente C.A.TAYMORY-SPIRIDON 0:39:57 2 SenM
3 246 Sergio Sanchez Pin C.A. TAYMORY-SPIRIDON 0:40:12 3 SenM
4 108 Benjamin Freeman - 0:40:31 9 SenM
5 247 Oscar Jiménez Campos C.A. TAYMORY-SPIRIDON 0:40:35 6 VtM
6 387 Jordi Fugarolas Agusti - 0:40:38 7 SenM
7 249 Emilio Fernandez Puente RUNNERS SANT ADRIA 0:41:21 5 SenM
8 18 Oscar Monleon Sanchez U.G.E. BADALONA 0:41:33 4 SenM
9 30 Blai Hermoso Torné U.G.E. BADALONA 0:41:34 14 SenM
10 16 Oriol Teixidó BADALONA FITNESS 0:42:00 8 SenM
11 252 Cristian De Benito Hernández C.A TAYMORY SPIRIDON 0:42:05 11 SenM
12 524 Jose Alberto Povea Palma - 0:42:26 12 SenM
13 536 David Torrell Ruiz - 0:42:29 13 VtM
14 210 Diego Sanchez Ciurana C.A.COTY 0:42:31 10 VtM
15 399 Jordi Lecina Ratero CA TAYMORY SPIRIDON 0:43:10 15 VtM
16 250 Daniel Sanchez Ocaña - 0:43:31 43 SenM
17 133 Noel Muñoz Nadal C.E. Z5 0:44:00 18 SenM
18 239 Juan Antonio Crespo Moreno CLUB ESPORTIU Z5 0:44:00 26 VtM
19 322 Franc Olive - 0:44:05 16 SenM
20 367 Marc Armengod Ruiz CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 0:44:20 31 SenM
21 39 Enric Vergés Rabinad ONTRAIL 0:44:24 21 SenM
22 162 Manel Salas - 0:44:35 34 VtM
23 256 Jose Luis Perez Prior C.A. TAYMORY-SPIRIDON 0:44:49 23 SenM
24 254 Oriol Monclus Morral RIPOLLET UNIO A. 0:44:56 17 SenM
25 264 Jan Rochelt Roig - 0:45:13 20 SenM
26 257 Javi Fernandez Navarro RUNNING VIGIA 0:45:35 46 SenM
27 141 Santiago Cano Morato Z5TEAM 0:45:42 32 SenM
28 546 Antonio Garcia Gonzalez PRORUNNERS 0:45:43 25 VtM
29 125 Carles Sendra Manaut Z5 0:45:52 36 VtM
30 153 Carlos Andrés Vergel González SIN DETERMINAR 0:46:00 24 SenM
31 411 Daniel Ramos Ribas BORN TO RUN 0:46:01 27 SenM
32 294 Jordi Cortinas - 0:46:02 61 VtM
33 408 Juan Molina Muñoz PIRI 0:46:07 35 VtM
34 186 Edu Monterde Farré correBDN 0:46:08 37 VtM
35 388 Alejandro Gomez Barrio CEM SISTRELLS 0:46:09 38 SenM
36 405 Carles Armisen Mas C.A.TAYMORY-SPIRIDON 0:46:16 22 VtM
37 261 Andreu Royo Guillem - 0:46:19 33 SenM
38 373 Christian Conesa Silvestre - 0:46:19 39 SenM
39 251 Oscar Carballo Vázquez - 0:46:25 30 SenM
40 547 Daynel Dominguez Andreu VO2 0:46:28 19 SenM
41 248 Pau Vilaplana Vilar PIRI 0:46:32 29 SenM
42 531 Anna Carne Martinez VO2 0:46:33 28 SenF
43 98 David Rodríguez Sánchez - 0:46:36 40 SenM
44 258 Joan Aiguasenosa MASQUES SANT ANDREU 0:46:47 63 SenM
45 262 Jacinto Arnaldo Plaza Moreira FEDERACIÓN ESPAÑOLA ACLETIMO CT 2 0:46:51 41 VtM
46 135 David Reyes Chorro U.G.E. BADALONA 0:46:54 44 SenM
47 225 Julio Masip Garcia VESKEVINC 0:47:15 45 SenM
48 233 Jose María García Demures - 0:47:18 42 SenM
49 231 Rubén Capilla Haro - 0:47:49 64 SenM
50 269 Josep Garcia Borras COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS 0:47:50 54 VtM
51 47 Francesc Gotzens Pruneda CENTRISTES 0:47:58 56 SenM
52 52 Gerard Castro Martí CENTRISTES 0:47:59 52 SenM
53 151 Toni Solà Sánchez CLUB ESPORTIU Z5 0:48:01 48 SenM
54 403 Carlos Ruiz Martinez - 0:48:17 55 SenM
55 84 Jaume Campmany Roig DIPÒSITS BIKE TEAM 0:48:28 76 SenM
56 55 Juan Canals Navarro - 0:48:29 80 VtM
57 577 Miguel Fernández Rodríguez - 0:48:39 58 VtM
58 206 Guillem Santiveri Puig - 0:48:41 62 SenM
59 191 Xavi Giró I Nieto correBDN 0:48:44 47 VtM
60 48 Xavier Fuentes Blanco HONDA PRO-CENTER 0:48:46 73 VtM
61 78 Jaume Casado Cots SHIBUMI RUNNER 0:48:58 49 VtM
62 270 Daniel Romero Martínez UNDAN 0:49:07 50 VtM
63 310 Manolo Muñoz Rodríguez - 0:49:17 51 SenM
64 520 Jordi Garcia Ferrer UNITAT PEU I ESPORT 0:49:36 65 VtM
65 123 Marcos Cuenca Miranda correBDN 0:49:42 53 SenM
66 229 Marc Julià Ibañez - 0:49:46 59 SenM
67 508 Josep Campmany Juan - 0:49:49 79 SenM
68 5 Jordi Sabaté I Navarro C. EXCTA. BADALONA 0:49:50 60 VtM
69 165 Carles Marín López U.G.E. BADALONA 0:49:52 88 SenM
70 598 Oscar Anido Luis - 0:49:59 72 VtM
71 552 Andreu Esteve Torres CARF 0:50:03 74 SenM
72 265 Edgar Garcia Sanchez SOMUNICS 0:50:03 105 VtM
73 365 Jaume Casadevall Cardó - 0:50:06 66 SenM
74 274 Xavier Figueras Morcillo RUNRUNEANDO 0:50:07 67 SenM
75 383 Miquel Bullich Blazquez - 0:50:13 75 VtM
76 513 Héctor Saro Ots - 0:50:16 69 VtM
77 638 Paco Duque Fernández NARANJITOS 0:50:26 57 VtM
78 550 Salvador Carmona Fernandez - 0:50:26 81 VtM
79 275 David Senero Del Vas C.A.COTY 0:50:27 70 SenM
80 100 Francesc Castro Sanahuja ZAPATILLAS ROTAS 0:50:36 116 VtM
81 187 Toni Rus Fernández Z5 CLUB ESPORTIU 0:50:46 68 SenM
82 102 Sergi Lorita Campillo ATLETES VEGETARIANS SENSE LIMITS 0:50:47 77 VtM
83 157 Robert Amat Garcia - 0:50:48 96 VtM
84 277 Sergio Diaz Soto - 0:50:55 85 SenM
85 195 Angel M Gomez Rodriguez FRANK SHORTER 0:51:03 95 VtM
86 288 Prunelle Chassot - 0:51:05 86 SenF
87 271 Emili Vallvé Alcón RÍOS RUNNING LES FRANQUESES 0:51:06 115 VtM
88 176 Juan Ropero González RUNNING TAQUIGRAFO 0:51:13 90 VtM
89 196 Javier Hervás Morales C.M. SIGUEME 0:51:18 127 SenM
90 276 Carlos Cabello Llorente C.M. SIGUEME 0:51:19 113 VtM
91 200 Oriol Ballesteros Pujol - 0:51:20 123 SenM
92 370 Anna Santidrian CLUB TRI5U 0:51:29 99 SenF
93 544 Marti Oriol Rodon - 0:51:31 84 SenM
94 263 Rafa Carques Perez C.M. SIGUEME 0:51:32 78 VtM
95 228 Miquel Medina Sola FUNRUNNERS FUNCIONARIS PÚBLICS 0:51:33 93 VtM
96 255 Javi Gomez Gutierrez CLUB TRI5U 0:51:36 89 SenM
97 223 Ernesto Fidalgo Colado - 0:51:37 82 VtM
98 85 Hector Barroso Del Ojo - 0:51:42 83 SenM
99 208 Robert Guirado Crespo - 0:51:48 119 VtM
100 147 Hector Venteo MIKAKUS 0:51:53 91 VtM
101 154 Gorka Muñoa Capron-Manieux - 0:52:08 94 SenM
102 639 Jose M. Gomez Lage - 0:52:10 71 VtM
103 566 Pere Carles Saenz I Orta FONDISTES DEL MIRACLE-PRORUNNERS 0:52:16 131 VtM
104 267 Xavier Ibañez Garcia U.G.E. BADALONA 0:52:23 97 VtM
105 534 Toni Romero González - 0:52:25 101 SenM
106 51 Carlos Alriols Garrido L ACADÈMIA 0:52:35 87 VtM
107 109 Josep Amaya Santos - 0:52:38 110 VtM
108 521 Cristian Lafuente Gómez BADALONA FITNESS 0:52:40 171 SenM
109 631 Soren Legarreta Garcia - 0:52:41 98 SenM
110 380 Xavier Barroso Casaponsa - 0:52:41 145 VtM
111 420 Alberto Castel Aylagas - 0:52:42 100 VtM
112 127 Josep Maria Ruiz Sanchez correBDN 0:52:42 146 VtM
113 268 Segundo Sergio Perugachi ECUADOR CLUB DE ATLETISMO 0:52:45 121 VtM
114 86 Alberto Marin Sanchez - 0:52:49 103 SenM
115 287 Miquel Carrion - 0:52:52 124 VtM
116 207 Jordi Aspa Corbeto PEF BETÚLIA 0:52:57 108 VtM
117 578 Manel Serra Matamala - 0:53:03 129 SenM
118 392 Raül Ponseti Rodriguez - 0:53:04 142 SenM
119 192 Paqui Calero Cabrera C.M. SIGUEME 0:53:05 120 VtF
120 61 Feliciano Fernández Ocaña ONTRAIL 0:53:10 102 VtM
121 111 Isidre Tejedor Morlan - 0:53:13 117 VtM
122 285 Imanol Olives Guardiola - 0:53:14 143 SenM
123 189 Jordi Oriol Gato - 0:53:15 92 SenM
124 88 Ruben Ribo Perez - 0:53:16 106 SenM
125 22 Sergi Añez Hernandez UNITAT PEU I ESPORT 0:53:21 111 VtM
126 142 Miguel Pérez - 0:53:31 107 VtM
127 90 Daniel Ortiz Aguilera - 0:53:33 134 SenM
128 591 Francesc Camps Xicart CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 0:53:36 130 VtM
129 182 Sergio Fuentes Rosales C.E Z5 0:53:37 118 SenM
130 375 Daniel Hallado García - 0:53:41 128 VtM
131 527 Lluc Bulto Puig CENTRISTES 0:53:47 175 SenM
132 75 Joaquin Alvarez Inglés - 0:53:57 104 SenM
133 219 Luis Manzanares Moreno - 0:54:01 122 SenM
134 626 Daniel Amo Filvà - 0:54:03 125 SenM
135 530 Jesus Peña Gonzalez - 0:54:06 137 SenM
136 427 Jordi Margalef Escala - 0:54:08 133 SenM
137 152 Julio Arilla Fernandez - 0:54:11 149 SenM
138 423 Daniel Gómez Ledesma - 0:54:14 162 VtM
139 235 Alfredo Hurtado Salamanca - 0:54:21 170 SenM
140 181 Telmo Martinez De Albornoz MADTEAM 0:54:22 156 VtM
141 50 Andreu Batlle Gatell - 0:54:28 160 SenM
142 525 Pau Martínez Molina - 0:54:31 139 SenM
143 110 Jaume Gubern Boix CEGUB 0:54:32 141 VtM
144 240 Eva Solano Bolet RUNNER TEAM BADALONA 0:54:47 112 VtF
145 67 Sergi Miras Terol - 0:54:50 126 SenM
146 9 Teixi Teixido Vives correBDN 0:54:52 161 SenM
147 609 Oriol Oliva Ruiz 216_RUNNERS 0:55:00 136 SenM
148 295 Jordi Corbera Gimeno CORREDORS.CAT 0:55:01 181 SenM
149 432 Ricardo Melero Quiñonero - 0:55:05 166 VtM
150 76 Xavier Recasens De La Piñera TRI5U 0:55:07 135 VtM
151 8 Javier Bertos González MAKLOSKIS TEAM 0:55:08 109 SenM
152 502 Marius Codina Sol - 0:55:11 144 VtM
153 34 Tiago Santos - 0:55:14 180 SenM
154 119 Joan Sansa Hurtado - 0:55:17 195 VtM
155 526 Jofre Sellares ICCIC 0:55:20 172 SenM
156 409 Jordi Carcasó - 0:55:23 157 SenM
157 296 Jorge De Luque álvarez WITL PAPIS RUNNERS TIANA 0:55:26 138 VtM
158 613 Ruben Llobet Solanilla - 0:55:27 167 SenM
159 284 Bernat Cardona Sanchez - 0:55:28 147 SenM
160 580 Albert Reverte Pruneda - 0:55:30 132 SenM
161 404 Oscar Pedreira Gonzalez - 0:55:31 114 VtM
162 79 Juanma Duran Palma ZAPATILLAS ROTAS 0:55:37 185 VtM
163 19 José Antonio Gayoso López correBDN 0:55:40 197 SenM
164 522 Daniel Vallespin Martinez C.N. SABADELL 0:55:47 153 SenM
165 301 Joel Muñoz Lopez TRI+9 0:55:50 182 SenM
166 603 Edgar Bascon - 0:55:52 158 SenM
167 185 Jordi Nova Padial RUNING TAQUÍGRAFO 0:55:53 183 SenM
168 426 Francesc Toribio Cabre RUNWITHUS 0:55:53 214 SenM
169 71 Zara Gibert - 0:55:54 140 VtF
170 161 Antonio Martinez Muñoz U.G.E. BADALONA 0:55:57 174 VtM
171 612 Aitor Aldama Herrero - 0:55:58 152 SenM
172 281 Jose Gonzalez Vazquez INSTARUNNERS 0:56:01 199 SenM
173 581 Joan Bañuelos Pago - 0:56:04 178 SenM
174 279 David Bujalance Morales - 0:56:05 150 VtM
175 326 Eros Robledo Moreno RUN4US 0:56:06 164 SenM
176 529 Alvaro Rodriguez Porta KORREMOSPERONOMUCHO 0:56:07 151 SenM
177 278 Manel Fernández Sánchez - 0:56:13 168 VtM
178 305 Eduard Arrufí Hernandez - 0:56:15 155 VtM
179 355 Roger Corndó I Saleses CLUB ATLÈTIC KILIANS GORDETS 0:56:18 190 SenM
180 60 Alfredo Amestoy Olcina correBDN 0:56:26 177 VtM
181 369 Jose García Casas TRIAEM 0:56:28 186 VtM
182 435 Juan Carlos Gilabert García - 0:56:28 233 VtM
183 416 Sergi Pareja - 0:56:32 154 SenM
184 505 Carlos Tudela Gil MAKLOSKIS 0:56:34 148 SenM
185 571 Llorenç Caballeria Lamelas - 0:56:35 248 SenM
186 418 Vicente Ruiz Quesada MASQUES SANT ANDREU 0:56:37 206 VtM
187 419 Antonio López Pereira - 0:56:37 287 SenM
188 89 Christian Delgado C.A.COTY 0:56:38 266 SenM
189 203 Ricardo Habas Aparicio SEA RIDERS BADALONA 0:56:51 202 VtM
190 155 Lluis Salmurri Codera CORRERXCORRER 0:56:55 240 SenM
191 297 Francisco Rodríguez Sánchez TORMENTA 0:56:57 173 SenM
192 80 David Pastor Coma - 0:56:58 227 SenM
193 564 Frank García Quiros - 0:56:59 188 SenM
194 587 Sergi Rodriguez - 0:57:05 191 SenM
195 6 Ernest Teixido Garcia - 0:57:08 159 VtM
196 3 Ariadna Batlle Casanovas CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 0:57:12 176 SenF
197 342 Juan Reina Moreno MASQUES SANT ANDREU 0:57:13 207 VtM
198 555 Ruben Navas Corredera - 0:57:13 221 SenM
199 183 Javi Heredia González LOS FICHITAS 0:57:14 198 VtM
200 21 Jose Luis Pellinacci U.G.E. BADALONA 0:57:16 179 VtM
201 393 Iván Tinoco Blanco - 0:57:16 192 SenM
202 317 Nando Yagüe Izcara DIR RUN WITH US 0:57:27 308 SenM
203 519 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 0:57:28 163 VtM
204 516 Javier Gomez Sanchez - 0:57:30 189 VtM
205 640 Rubén Rubio - 0:57:31 169 VtM
206 630 Cristian Pacheco Ortega - 0:57:35 165 VtM
207 53 Oriol Nuñez Vilaseca CENTRISTES 0:57:36 196 SenM
208 211 Marti Casamajo Canals - 0:57:42 204 VtM
209 286 Enric Pérez Rossell - 0:57:43 296 SenM
210 227 Toni Martinez CLUB ESPORTIU Z5 0:57:52 210 SenM
211 293 Jordi Canyelles I Torrents SOC.ATL.CORBERA 0:57:52 483 VtM
212 575 Paco Justicia Cazorla CEP 0:57:53 265 VtM
213 180 Lluis Pintor Miro - 0:57:54 228 SenM
214 63 Pere Reverté - 0:57:57 217 VtM
215 20 Joan Cano Ciurana PEF BETÚLIA 0:57:58 215 VtM
216 224 Javier González Farrera BATECS DE SUCRE 0:58:00 342 VtM
217 241 Sonia Rodriguez Manzano CORRERXCORRER 0:58:01 213 VtF
218 401 Ivan Sanchez Yelamo - 0:58:02 229 SenM
219 216 Josep Solà Santesmases - 0:58:04 244 VtM
220 503 Cèsar Armengod Torrisco CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 0:58:05 282 VtM
221 582 Jorge Martin Milian NTR SPORTS EWT FOUNDRY 0:58:08 187 SenM
222 510 Ignacio Medina RUNNERS DEL MOLON 0:58:12 184 VtM
223 193 Sergi Boix Matamala - 0:58:23 208 VtM
224 178 Samuel Luque Perez - 0:58:25 230 SenM
225 311 Ernest Fuentes Gàmiz ECPCGR 0:58:29 279 SenM
226 199 Alexandre Medio Bonavida - 0:58:31 231 SenM
227 327 Antonio Guerrero Abad - 0:58:35 216 VtM
228 37 Ismael Segura Cahué - 0:58:37 254 VtM
229 541 Mar Sabater Garcia - 0:58:41 201 SenF
230 266 Jorge Luján Sánchez RUNNERS SANT ADRIA 0:58:42 237 VtM
231 528 Roberto Salguero Cid - 0:58:54 239 SenM
232 628 Conrad Antón - 0:58:55 246 SenM
233 58 Jaume Cortinas Muñoz FITAA 0:58:56 220 VtM
234 318 Xavi Rubio Gonzalez - 0:58:57 222 SenM
235 40 Dani Bueno Ovejero - 0:58:59 251 SenM
236 31 Monica Dominguez Hernandez Z5 0:59:02 236 VtF
237 538 Marc Pascual Torruella DIPÒSITS BIKE TEAM 0:59:03 223 SenM
238 164 Laura Martin Cano - 0:59:05 235 SenF
239 234 Marc Corominas I Escribà - 0:59:06 394 SenM
240 163 José Luis Fernández López OHMOLOGAOS 0:59:08 270 VtM
241 138 Júlia Oriol Salvans ESTRUÇ 0:59:10 262 SenF
242 201 Eric Carreras Codo ESTRUÇ 0:59:10 263 SenM
243 38 Jordi Ricart Ariño MUSSOLS TRAIL TEAM 0:59:14 242 VtM
244 122 Carlos Pérez Granados - 0:59:15 234 VtM
245 107 Ernest Oliver Navarra correBDN 0:59:16 314 VtM
246 316 Victor Rodriguez Sanchez - 0:59:17 226 SenM
247 298 Víctor González Sánchez - 0:59:18 218 SenM
248 25 Jeroen Robles Koster CLÍNICA DENTAL ERBOS 0:59:18 253 VtM
249 259 Daniel Amado Olba RUNNERS SANT ADRIA 0:59:19 193 VtM
250 280 Núria Ramos Estudillo RUNNERS SANT ADRIA 0:59:20 194 VtF
251 137 Xavier Carrillo Parra BADALONA FITNESS 0:59:24 286 SenM
252 412 Julio Porras Tovar CAN PORRAS 0:59:25 211 SenM
253 45 Toni Roldán SEA RIDERS BADALONA 0:59:26 269 VtM
254 230 Manel Garcia Berge BAGA TRAIL 0:59:30 224 VtM
255 378 Agustí Erta Solans PRORUNNERS BARCELONA 0:59:32 212 VtM
256 300 Ferran Mas Fabà CLUB DEPORTIVO RODIS 0:59:35 245 VtM
257 104 Alejandro Ramírez Molina - 0:59:37 272 SenM
258 611 Joaquin Casas Navarro - 0:59:38 307 SenM
259 306 Dani Zamora Fernández RUN4US 0:59:40 232 SenM
260 371 David Roig Argemí CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 0:59:42 250 VtM
261 114 Marc Oliveras Rafols - 0:59:43 209 SenM
262 532 Enric Guivernau Molina - 0:59:45 225 SenM
263 389 Javi Prieto Martín correBDN 0:59:47 297 SenM
264 43 Xavi Podadera Marquez - 0:59:49 313 VtM
265 238 Juan Jose Carnero Jimenez DUSCHOLUX 0:59:56 264 VtM
266 140 José Luis Muñoz Chaín - 0:59:57 219 VtM
267 637 Jose Téllez correBDN 1:00:02 278 SenM
268 565 Albert Garcia-Serrano Arlandi - 1:00:03 258 SenM
269 314 Abel Martinez Guillen - 1:00:05 238 VtM
270 415 Xavier Brocal Solà - 1:00:20 203 VtM
271 595 Manuel Lopez Sanchez DUET TRI 1:00:21 247 SenM
272 561 Rafa Muñoz Lopez - 1:00:23 200 SenM
273 54 Francesc Roura Guardia NY S TEAM 1:00:24 301 VtM
274 558 Cristobal Muñoz Racero - 1:00:24 375 SenM
275 81 Oscar Ruiz Santos NJPRAGA 1:00:25 205 VtM
276 394 Juan Antonio Grande Berenguer - 1:00:35 328 SenM
277 32 Ruben Rodriguez Arnal MUSSOLS TRAIL TEAM 1:00:36 268 VtM
278 319 Juanjo Sánchez Moreno - 1:00:37 294 VtM
279 188 Daniel Rivas Garcia CORRERXCORRER 1:00:37 358 SenM
280 634 Juan Antonio Mas Marti - 1:00:45 252 VtM
281 69 Alberto Gil Mira ESPARDENYA RUNNERS 1:00:46 412 SenM
282 617 Oscar Fulquet Sanchez - 1:00:49 259 VtM
283 103 Ricard Fusté Momparler MUSSOLS TRAIL TEAM 1:00:50 260 SenM
284 551 Francisco Javie Marrero Serrano - 1:00:55 261 VtM
285 115 Marc Cid Caballero PEF BETÚLIA 1:00:55 276 SenM
286 4 Kiku Codina CEB 1:00:58 281 SenM
287 28 Daniel Pérez Masip - 1:01:01 389 VtM
288 92 Anna López Rodrigo KM42 1:01:05 267 VtF
289 150 Victor Moyano Vijuesca - 1:01:08 315 SenM
290 93 Unai Abrisqueta Carol KM42 1:01:11 288 VtM
291 627 Jaime Arquillo Martin - 1:01:13 275 VtM
292 402 David Cester Vidal C.A. LES TORTUGUES 1:01:15 284 VtM
293 159 Ferran Montanyà correBDN 1:01:16 257 SenM
294 398 Maider Mena Arregui ON TRAIL 1:01:21 256 VtF
295 584 David Cendros Pedros - 1:01:25 298 VtM
296 328 Antonio Serrano Royo - 1:01:28 249 SenM
297 563 Ivan Gil Marin - 1:01:29 305 SenM
298 618 Laura Corpas Calderón - 1:01:30 304 SenF
299 136 Xavier Rodriguez Frias ASBOC 1:01:32 295 VtM
300 596 Wences Artuñedo - 1:01:42 306 VtM
301 556 Jaume Roquet Sariol - 1:01:46 241 SenM
302 589 Bartu Martínez - 1:01:52 255 SenM
303 590 Guillermo Reja Carrasxosa - 1:01:54 243 VtM
304 116 Oriol Marco Morral ONTRAIL 1:02:03 319 SenM
305 429 Javier Acebo - 1:02:10 299 SenM
306 312 Rosa Lizandra Crespi CORREDORS.CAT 1:02:12 334 VtF
307 506 Manel Ibañez Cusido MADTEAM 1:02:14 362 VtM
308 349 Mariana Berrutti Machado BORN TO RUN 1:02:15 289 SenF
309 354 Kishore Kumar - 1:02:16 280 VtM
310 213 Esther Pascual Fortea U.G.E. BADALONA 1:02:19 277 VtF
311 372 Christian Gordi Jardí - 1:02:20 337 VtM
312 597 Albert Aramburu Garcia - 1:02:21 366 SenM
313 15 Albert Esteve Esteve TRIAEM 1:02:24 325 VtM
314 36 Xoan Borrajo SEA RIDERS BADALONA 1:02:25 310 VtM
315 65 Silvia Gonzalo Jara correBDN 1:02:28 341 SenF
316 434 Enric Cañada TANUKININJA TEAM 1:02:32 312 SenM
317 330 Cristina De Canals Jiménez RED RUNNERS 1:02:32 371 VtF
318 62 Joan Francesc Grifol - 1:02:34 351 VtM
319 166 Sergio Velayos Fernández - 1:02:35 352 SenM
320 533 Jesus Merino Ramirez - 1:02:36 274 SenM
321 548 Antonio Muros Campos - 1:02:37 273 SenM
322 46 Robert Fernandez Rodriguez - 1:02:37 326 VtM
323 424 Sergio Rodríguez Iglesias - 1:02:37 428 SenM
324 592 Roser Franquesa Navarro - 1:02:38 311 SenF
325 344 Monica Estival Garcia A.E ROCKETS 1:02:38 329 SenF
326 320 Tabare Ascue Ambel SHIBUMI RUNNER 1:02:40 285 SenM
327 126 Marc Colomé Tresserras - 1:02:40 336 VtM
328 11 Eduard Alessandria Campana correBDN 1:02:41 332 VtM
329 226 David Alcazar Baños RUNNING TAQUIGRAFO 1:02:43 367 SenM
330 368 Ester Villar Colomé CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA 1:02:55 335 VtF
331 560 Marta Perarnau Pérez ONTRAIL 1:03:03 318 SenF
332 57 Gerard Casamitjana Nuñez De Arenas - 1:03:04 381 SenM
333 376 Albert Secall Brugada - 1:03:07 414 SenM
334 23 Paco Tirado Fernández - 1:03:08 300 VtM
335 346 Javier Sánchez CMR 1:03:12 356 SenM
336 539 Javier Perez Beneroso - 1:03:22 374 VtM
337 171 Lluís Serra Bigas - 1:03:25 419 VtM
338 623 íñigo Gutiérrez Febles - 1:03:27 361 SenM
339 622 Lisandro Fapitalle - 1:03:31 346 VtM
340 289 Pere Rodriguez Rosell BUNICUS RUN CLUB 1:03:33 302 VtM
341 509 Meritxell Bonilla RUNNERS DEL MOLON 1:03:34 283 VtF
342 366 Jordi Estrada Mitjans KNLTS 1:03:35 378 VtM
343 332 Juan Roldán Garcia LOS SALAOS 1:03:38 323 VtM
344 352 Aitor Barroso - 1:03:43 322 SenM
345 132 Juan Carlos Giner Garcia correBDN 1:03:44 370 VtM
346 619 Lucas Bolívar Cruz - 1:03:49 320 VtM
347 324 Xavier Mansilla - 1:03:51 290 SenM
348 214 Madelman Rodrígues Tadeo correBDN 1:03:52 271 VtM
349 621 Verónica Giménez Blanco C. A. TAYMORY SPIRIDON 1:03:55 317 VtF
350 41 Jaume Nuño Bermudez RED RUNNERS 1:03:56 343 SenM
351 44 Oscar Pardo Sanchez correBDN 1:03:58 369 VtM
352 583 Lluis Martell Lanau - 1:04:01 291 SenM
353 588 Oriol Pamies Caparros - 1:04:08 292 SenM
354 113 Gilbert Nicasio ESPÍRITUS EII 1:04:09 321 VtM
355 568 Candido Ramirez Cansino - 1:04:14 331 VtM
356 433 Jordi Cabral Arias - 1:04:15 303 VtM
357 198 Juan Diego Campozo Puertas - 1:04:18 447 VtM
358 608 Núria Rull Bassols - 1:04:21 293 SenF
359 384 Sito Blanco González - 1:04:24 309 VtM
360 518 Grup Can Pelat Grup Can Pelat WALK ON FITNESS 1:04:26 349 SenM
361 523 Raul Sanchez Cervantes MAKLOSKIS TEAM 1:04:27 348 SenM
362 143 Tamer Al-Kassimi Vargas ONTRAIL 1:04:28 344 SenM
363 422 Elia Ribas Puig - 1:04:30 316 SenF
364 315 Julian Martin Rios FOTUTS PER CORRER 1:04:31 350 VtM
365 205 Miguel ángel Sansaloni Gomez - 1:04:37 368 VtM
366 184 Irene García Rodríguez - 1:04:39 391 SenF
367 333 Yaiza Cuevas Trigo C.M. SIGUEME 1:04:42 327 SenF
368 131 Jordi Saldo Periago - 1:04:43 363 VtM
369 537 Esteban Moreno Argüello - 1:04:50 364 SenM
370 194 Xavi González Romero - 1:04:51 347 VtM
371 215 Manel Alvaro Calero Segura - 1:04:56 324 VtM
372 94 Fran Sábado Senz - 1:05:01 395 SenM
373 559 David Serrano Corominas - 1:05:03 392 VtM
374 283 Pablo Garcés Llorente T3R 1:05:04 330 VtM
375 156 Cesar Valverde Lopez NOU MILENI TEAM 1:05:05 424 VtM
376 594 Xavier Caparros Murall - 1:05:06 379 VtM
377 175 Francesc Fonolla Sanchez CORROXCORRE 1:05:08 426 VtM
378 569 Roderic González Vilà - 1:05:09 404 SenM
379 395 Francisco Manue Vico Sanchez RUNyBEER 1:05:12 372 SenM
380 149 Francisco Vivo Vivancos CORREXCORRER 1:05:19 423 VtM
381 338 Emma Lari Sánchez correBDN 1:05:24 355 SenF
382 95 Alberto Luna Pacheco RUNNING VIGÍA 1:05:26 353 SenM
383 361 Merche Borrás Cortés - 1:05:30 388 SenF
384 160 Alba Martínez De La Cruz CLUB ESPORTIU Z5 1:05:34 360 SenF
385 299 David Plaza Vecina - 1:05:39 384 SenM
386 348 Raul Herrero Rodriguez - 1:05:39 385 VtM
387 417 Ferran Ramon Valles - 1:05:41 380 VtM
388 99 Oscar Avila Morales BANANA RUNNERS 1:05:42 398 VtM
389 585 Angel Martínez Martin - 1:05:42 399 SenM
390 554 Juanjo Martinez - 1:05:44 397 VtM
391 351 Antonio Fernández Sánchez - 1:05:45 405 VtM
392 117 Raquel Garcia Lorente - 1:05:48 354 SenF
393 146 Oskar Neira Pla correBDN 1:05:51 359 VtM
394 105 Nuria García Fuentes GESTALTBADALONA 1:05:57 365 SenF
395 77 Joanna Vazquez Roman SHIBUMI RUNNER 1:05:57 393 VtF
396 620 Emilio Buj Herrero - 1:05:59 386 SenM
397 624 Yolanda Tello Porcar - 1:06:00 387 SenF
398 124 Dani Gutiérrez Garcia - 1:06:04 373 SenM
399 602 Albert-Miquel Sánchez Delgado - 1:06:08 445 SenM
400 629 Clara De La Flor I Caro - 1:06:15 340 SenF
401 362 David Moreno Escobar - 1:06:17 429 SenM
402 243 Raul Matamoros Lopez MALUMA CHICO 1:06:23 339 SenM
403 244 Andres Matamoros Lopez MALUMA GRANDE 1:06:24 338 VtM
404 514 Albert Sanchez Forcadell - 1:06:24 396 SenM
405 633 Maria Soldevila Costas - 1:06:26 402 VtF
406 190 Jordi Tugas Maroto - 1:06:29 401 VtM
407 421 Ivan Aleeany Lorenzo - 1:06:33 377 VtM
408 635 Alan Torrens Berenguer MADTEAM 1:06:34 376 VtM
409 169 Riqui Amaya Alcázar correBDN 1:06:36 333 VtM
410 576 Queralt Guerrero - 1:06:46 383 SenF
411 557 Joshua Sanchez Martinez - 1:06:46 390 SenM
412 321 David Bergadà Cuquerella - 1:06:47 417 VtM
413 615 Robert Buxonat Abellan - 1:06:48 416 VtM
414 91 Ricard Rojo Mirabet - 1:07:07 406 VtM
415 217 David Hita Martos - 1:07:09 425 VtM
416 13 David Neira Pla 100KMVSCANCER 1:07:10 432 VtM
417 10 Marcel Serra Terricabras correBDN 1:07:11 433 VtM
418 325 Albert Miralles I Martil - 1:07:12 400 VtM
419 570 Eric González Vilà - 1:07:16 463 SenM
420 87 Jordi Camarasa Ferrando PEF BETÚLIA 1:07:18 357 VtM
421 313 Francisco Delgado Barba LOS SALAOS 1:07:19 418 SenM
422 129 Jaume Alujas Rovira - 1:07:21 411 VtM
423 337 Francesc Vicenç Llamas Piqueras RUN WITH US 1:07:23 452 VtM
424 385 Abel Pravos Hernandez VISCA CATALUNYA! 1:07:34 415 SenM
425 353 Carla Arenas Cano - 1:07:39 382 SenF
426 302 Raimundo Martinez Sanchez - 1:07:50 427 VtM
427 356 Oscar Polo Martín ONTRAIL 1:08:12 410 VtM
428 202 Jordi Buj Arís - 1:08:18 453 VtM
429 42 Jordi De La Riva Monserrat correBDN 1:08:26 442 VtM
430 173 Joan Manel Haro Galan - 1:08:27 454 VtM
431 359 Lydia Pérez Castillo - 1:08:34 413 SenF
432 26 Daniel Celdran Campo - 1:08:41 458 VtM
433 197 Manuel Capilla Guerra - 1:08:42 430 SenM
434 636 Javi Roldan Repullo - 1:08:44 438 SenM
435 607 Manuel Leon Arroyo MASQUES SANT ANDREU 1:08:46 420 VtM
436 334 Oriol Oliva Latorre - 1:08:52 403 SenM
437 425 Oscar Perez Alpuente MASQUES SANT ANDREU 1:08:53 431 VtM
438 101 Mario Gracia Adalid - 1:08:56 456 VtM
439 335 Eugenio Jaldon Civit MASQUES SANT ANDREU 1:08:59 421 VtM
440 625 Domènec Boix Matínez - 1:09:02 407 VtM
441 336 Kike Saiz Molina MAKLOSKIS TEAM 1:09:03 408 SenM
442 511 Francesc Garcia Masanet MAKLOSKIS TEAM 1:09:04 409 SenM
443 309 Gerard Gimeno Oliveras GRUP ATLÈTIC TMB 1:09:07 439 SenM
444 7 Mercè Garcia Liebana correBDN 1:09:14 437 SenF
445 616 Miriam Gutierrez Carcedo - 1:09:21 443 SenF
446 212 Sergio Lopez Martinez - 1:09:34 434 VtM
447 345 Meri Cardona - 1:09:48 444 SenF
448 512 Albert Martinez Prinetti - 1:09:50 461 SenM
449 292 Alejandro Gutierrez Ferrerias GRUP ATLÈTIC TMB 1:10:16 440 VtM
450 221 Ivan Vilchez GRUP ATLÈTIC TMB 1:10:16 441 SenM
451 605 Jose Angel Carmona - 1:10:43 448 VtM
452 593 Joaquin Delgado Gonzalez - 1:10:43 449 VtM
453 24 David Casellas Viñas PEF BETÚLIA 1:10:53 450 VtM
454 567 Benjamí Moliné Fusalba - 1:10:57 446 VtM
455 35 Xavier Odena Bertran - 1:11:01 469 VtM
456 242 Ernesto Perea - 1:11:28 457 VtM
457 331 David Baleta Valero C.M. SIGUEME 1:11:33 468 SenM
458 543 Pere Joan Fibla Pascual - 1:11:41 494 VtM
459 350 Arnau Mallol I Baró - 1:11:42 481 SenM
460 586 Jordi Utrillas Francesch - 1:11:45 477 VtM
461 381 Miquel Campsaulinas Nieto - 1:11:47 467 VtM
462 604 Jose Caldentey Sierra - 1:11:54 422 VtM
463 74 Joan Oliveras Pi - 1:12:00 470 VtM
464 406 Clara Joaquín Ortiz - 1:12:02 435 VtF
465 407 Rodrigo Hernández Giménez - 1:12:02 436 VtM
466 82 Lluís Platero I Gómez - 1:12:10 487 VtM
467 168 Jordi Ponce I Casas - 1:12:17 451 VtM
468 14 Jordi Roig Navarra correBDN 1:12:21 462 VtM
469 220 Joan Carles Guerrero RED RUNNERS 1:12:33 476 VtM
470 118 Carlos Rodriguez Enrique - 1:12:39 460 SenM
471 112 Esmeralda Lopez Martinez - 1:12:40 459 VtF
472 139 Manel Hurtado Fernàndez - 1:12:47 455 VtM
473 545 Carles Barberan Gasull - 1:12:53 464 VtM
474 72 Francesc Xavier Escribano López - 1:12:54 465 VtM
475 236 Cervantes Granados Juan Antonio C.M. SIGUEME 1:13:17 466 VtM
476 610 Ariadna Martinez - 1:13:31 471 SenF
477 614 Pere Crespo - 1:13:31 472 SenM
478 364 Enric Queralt Ventura TRAIL CER RUBÍ 1:13:38 474 VtM
479 549 Joan Clusella Caballé - 1:14:18 473 VtM
480 218 Antonio Muñoz Castillejos - 1:14:19 490 VtM
481 59 Quim Manent Fibla CN BETULO 1:14:25 475 VtM
482 121 Fran Alvarez Alvarez - 1:14:37 480 VtM
483 209 Ati Gómez González - 1:14:55 498 VtM
484 632 Francesc Duran I Vilalta correBDN 1:15:38 479 SenM
485 204 Toni Fontanals Morera LOS SALAOS 1:15:50 491 VtM
486 128 Josep Rius Bombardó VERDI RUNNERS 1:15:52 486 SenM
487 17 Laia Torruella Ibañez correBDN 1:15:53 485 SenF
488 414 Marti Jofre Julia - 1:16:16 484 SenM
489 120 Ana Rioja Parrado - 1:16:48 478 VtF
490 358 Jordi Pujadas Rovira - 1:17:17 497 VtM
491 357 Laia Garcia Muñoz - 1:17:18 495 SenF
492 308 Jordi Lopez Dominguez SIN LIMITE 1:18:14 489 SenM
493 360 Lorena Hernandez Oviedo SIN LIMITE 1:18:19 488 SenF
494 96 Francesc Casas Duran - 1:19:09 496 VtM
495 363 Gemma Pedró CORREDORS.CAT 1:19:10 482 VtF
496 428 Jaime Costilludo Jiménez - 1:19:16 492 VtM
497 431 Mª Del Carmen Miguel Garcia CORRESOLIDARIS 1:19:16 493 VtF
498 573 Isabel Martínez Rastrojo - 1:21:19 502 SenF
499 542 Esmeralda Lozano Ruiz - 1:22:37 499 VtF
500 572 Montse Rastrojo Martín - 1:22:40 501 VtF
501 606 Sonia Legaz Jose - 1:22:42 500 VtF
Resultats de la prova